Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti örülnétek neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek neki, hogy ha kapnátok egy általatok jónak vélt csajtól virágot?

Figyelt kérdés
Az illető most fog ballagni középiskolából,és én szeretnék Neki virágot vinni.Amúgy azért írtam ebbe a témába,mert remélem,hogy több választ fogok kapni itt,mint pl. a sütés-főzés kategóriában(ha van ilyen ) Köszönöm a válaszokat. Ja és a fiúval már nem beszélünk,csak fél éve beszéltünk facebookon:(
2013. márc. 19. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha te is tetszel neki akkor venni fogja a lapot.
2013. márc. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát facebookon mondta,hogy szép vagyok!
2013. márc. 19. 15:29
 3/8 anonim ***** válasza:
ja, sztem simán mehet:)
2013. márc. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék a virágnak és venném a lapot, ha bejön a csaj. Amúgy meg a XXI. században a lányok udvarolnak főként. Nem ciki. És különben mit veszítesz vele. Egy próbát megér. Hajrá!


21/F

2013. márc. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat:)
2013. márc. 19. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Én biztos örültem volna virágnak ballagásra egy lánytól! :)

Jó ötlet :)

2013. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.Nem vagyok nő.Virágot a virágnak,gyökeret a gyökérnek,kórót a csórónak.
2013. márc. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most komolyan nem szoktak fiúknak virágot vinni ballagásra?:(
2013. márc. 19. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!