Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hosszú körmök egy pasin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú körmök egy pasin nagyon elrettentőek?

Figyelt kérdés

7 éve gitározok. Death metálos vagyok, de nagyon szeretem a klasszikus zenét is. Az imént olvastam egy cikket, hogy ciki a nagy köröm: [link]


Nem sokszor nézek fel ilyen szenny oldalakra, még mielőtt valaki megvádolna. Megkapta a szemem az alábbi kijelentés: "Férfiak, használjatok pengetőt!"


Metálnál még oké a pengető, azt kézzel nem lehet. Klasszikus zenénél viszont a pengető használata olyan szintű ótvar alpári suttyóságnak minősül, hogy leírni nem tudom. Egyszerűen képtelenség pengetőt használni ilyen zenéknez. Csak nézzétek meg ezt: http://www.youtube.com/watch?v=ruA3zl5aF-s

Szerintetek hogy lehetne ezt pengetővel eljátszani? Segítek: sehogy. Kell hozzá 4 ujj a jobb kézről, pengetőből viszont csak egy van. Persze, vannak ilyen ujjra húzható pengetők is, de a nájlonhúroknak cefet rossz hangjuk lesz tőle. Összefoglalva: a gitározás igenis jó kifogás.


Csak a jobb kezemen hosszúak a körmök, de ott sem igénytelenek, szépen karban vannak tartva. Eddig még senki nem szólt meg érte, csak most jutott ez az eszembe. Legfeljebb csodálkoztak, aztán benyögtem hogy gitározok. Tényleg ennyire gáz, hogy ezért engem egyesek kapásból elkerülnének? :D


2013. márc. 19. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

Én férfi vagyok,és csak 1 dolog:Ha hosszú körmeid vannak,akkor te nem is dolgozol?

Mert ezek egyből le törnének egy kis fizikai munkától.

Amúgy gondolom hasonló divatozó csajoknak nem gond.De amúgy elég tré.

2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Ne aggódj, nem gáz!
2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

IGEN

Lényegtelen a stílus. Én is szeretem az ilyen zenéket is, ahogyan minden mást, de szerintem a női-férfi különbségek, szinte a harmadlagos nemi kül.-nek nevezhető dolgok igen is legyenek meg!

2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
az első megmondta!
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nosferatunál,Terry Blacknél és a többi ntranszvesztitáknál nem azok.Sőt !
2013. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem nem túl vonzó egy nő számára, de az lista XDD Ilyen baromságokat bárki össze tud állítani :D

"10. Ha nem tudja mi a különbség a dressz és a szoknya között." ezen besírtam

Ennyi erővel ne járj olyan csajjal, aki nem tudja mi a különbség a közvetett és a sima szabadrúgás között :D

2013. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
zokni-szandál elrettentő, egyébként meg ha tudják, hogy gitározol, akkor nem gáz szerintem, gondolom nem méteres körmökkel jársz, nekem nőknél sem tetszik a nagyon hosszú köröm.
2013. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ez a cikk egy baromság, mondjuk ezek engem nem érdekelnek,

oké nem vagy agy Mike Oldfield, neki is hosszú a körme, ő is elkezdte valahol, ha nézi valaki a klipet, ott mutatják is sokszor, tényleg hosszú

aki ismer ilyeneket, az tudja, ha pengető nélkül játszik, annak hosszú a körme és el is fogadja N

2013. márc. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 LeftBehind ***** válasza:

Ez a lista....és még csodálkoznak,hogy miért válogat minden kis p1csa úgy,mintha övék lenne minimum a világ. Egyáltalán ki az a megveszekedett állat aki ezeket kitalálja? Az biztos,hogy semmi más nem hiányzik a fejéből,csak az ólomgolyó.


Amúgy kérdező gratula,ha már olyan szinten gitározol,hogy klasszikákat is játszol,szép teljesítmény.

2013. márc. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. marhaság, h legkisebb fizikai munkától letörik. dehogy törik le! lehet, h az emberek 74,46734%-ának letörne, de pl. nekem nem tört még le.

2. vannak olyan, éppen komolyzenei dallamok, amiket pengetővel nem lehet normálisan lejátszani, ahhoz több ujj kell! aki kizárólag a pengető használatát javasolja, nem ért a zenéhez, vagy szűk látókörű, és csak egyfajta, pengetős játékstílust ismer. Azt hiszem, a Für Elise "zongorahű" lejátszása klasszikus gitáron így megy csak, míg pl. Bach Badinerie-je mehet pengetővel is.

3. nem kell azért olyan eszméletlen hosszúnak lennie a körömnek, a hosszú körmöt is kell ápolni. ha nem teljesen rövid, már lehet vele játszani, persze ki hogyan mivel, milyen gitáron tud játszani. (éppen ezért sem törik le, persze kérdés, ki mennyire növeszti meg)

4. aki a körme alapján ítéli meg a másik embert és semmibe veszi a zenét, az elmehet a sunyiba. ilyen nő keressen magának mást, akit akar. kérdező, nem is értem, mit foglalkozol ezzel.

2013. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!