Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és a parfümözés. Ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és a parfümözés. Ez a srác miért fújta be magát?

Figyelt kérdés

A srác úgy fújta be magát elég erősen (de még kellemesen) parfümmel, hogy a munkahelyre beért és közvetlenül akkor fújta magára, mert az egyik helyiségben még eléggé éreztem az illatot, meg a srácon is. Ami FURA, hogy egész munkaidő alatt csak velem (mint nőneművel) találkozhatott, senki mással. Vagyis még pasikkal igen, de nekik csak nem fújja be magát, mert minek... Szóval elképzelhető, hogy csak miattam fújta be magát, hogy nekem imponáljon a jó illatával? Azért gondolkodok ezen, mert tökre így tűnik, viszont nem gondolnám, h esetleg tetszenék neki.


Szóval nem tudom, h fiúk, ti saját magatok "szórakoztatására" is tesztek magatokra illatot (ráadásul bőven)? Valamelyik hímnemű igazítson már útba. :))


24L


Ha közvetlen egy lánnyal való találkozás előtt (akár csak simán munkahelyen) beparfümözitek magatokat, az általában azt jelenti, hogy imponálni akartok a lánynak?


Tehát NEM randi előtt, hanem pl. munkahelyen, ha egy srác közvetlenül a munkába érkezés után fújja be magát (a munkahelyen), ahol már csak 1 lány van és



2013. márc. 19. 22:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
azért szoktam magam befújni, hogy jó illatom legyen. de valószínű, hogy neked akart imponálni
2013. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
81%
és az nem lehet, hogy egyszerűen nem akar büdös lenni?:O
2013. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%
Biztos a reggeli nagy dolog után már nem volt rá ideje,így ott fújta be magát hogy ne érezzék rajta.
2013. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 fospuska ***** válasza:
63%
imponálni vágyást vizionálok.
2013. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Navorski:

Nem büdös a srác. :) De korábban még soha nem éreztem rajta semmilyen illatot, most tett magára először, amit éreztem is és csak velem találkozhatott egész munkaidő alatt, aki nőnemű.

2013. márc. 19. 22:39
 6/31 A kérdező kommentje:

3. válaszoló:

Ez nem reggel volt, hanem este, mert esti műszakba jött.

2013. márc. 19. 22:39
 7/31 A kérdező kommentje:
Basszus... az utolsó 4 sorom a kérdés kiírásban csak véletlenül maradt ott!! :-O :S :D
2013. márc. 19. 22:40
 8/31 anonim ***** válasza:
71%
Ha cé betűs állampolgár akkor azért mert nem szokott fürdeni és kell egy kis illat, hogy ne érezd a hagyma/putri szagát.
2013. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem c betűs és teljesen normális, átlagos srác.
2013. márc. 19. 22:48
 10/31 anonim ***** válasza:
19%
Akkor az amit a többike mondtak be akar nálad vágódni azért fújt magára egy nagyadagot a pénz illatú parfümből.
2013. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!