Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodnak fel a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodnak fel a mai 14-18 éves lányok, ha leribancozzák őket teljesen jogosan?

Figyelt kérdés
Hisz úgy öltözködnek hogy mindenüket kirakják és fűvel-fával kefélnek. Miért nem vállalják fel legalább?
2013. márc. 19. 22:38
1 2 3
 11/27 fospuska ***** válasza:
97%
mert videoklipekből szedegetik össze a nőideálokat és úgy viselkednek. namost ha egy nicki minaj a nő (márpedig azt,meg az ilyeneket erőltetik-bár én legszívesebben vascsővel verném agyon),akkor a kiscsajok azt utánozzák,mert az mekkora menő már. hogy egy utolsó retek,az fel sem merül. nem lehet az ugye,mert naponta többször megy a viván.
2013. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
95%

ursula

azokat a half@szú csávókat is elítélem, akik a 20-25 éves fejükkel 16 éveseket kúrelnak meg. aztán jön valaki, aki megerősíti, hogy bizony ő is ilyen kapcsolatban él, minden rendben, mi meg le vagyunk hurrogva, hogy húzzunk el a picsuba, meg mi közünk van hozzá

2013. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
72%
Testileg fejlődtek értelmileg pedig visszafejlődtek. Ennyi....
2013. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%
Oké,ez igaz,de azért vannak normálisak. Attól,hogy valaki nem apácának öltözik(jó,nem lóg ki mindenem,de azért a jó izlés határain belül én se vagyok ártatlan),még nem r.banc. Ha valaki normális kereteken belül úgy öltözik,hogy nőnek nézzen ki,az nem jelenti azt,hogy egyáltalán valakivel is lefeküdt volna,vagy úgy viselkedne egy kicsit is. R.banc pedig lehet az is,akiből ki se nézed,nem kell messzire mennem,hogy felsorakoztassak párat.
2013. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
97%
csefy, sajnos ez törvényszerű, engem is lehurrognak, ettől nem haragszom az ilyen kis hülyékre, és nem is ribizem le őket, lázadó kamasz, majd rájön a saját bőrén, bár lehet kiég közben
2013. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
51%

megkérdezhetem, hogy honnan tudod fűvel-fával kefélnek?

megnézted, netán gyertyát tartottál?

nézd ki az aki elviseli, ha az igazságot a fejére olvassák?

de nem tudhatom, mert ezt nem tapasztaltam még, amit mondasz, lehet nem országos N

2013. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
a 14. is jól beszél
2013. márc. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

Én a kettős mércén háborgok, kedves kérdező, pedig rég nem vagyok már kamaszlány.

Miért vállaljanak fel bármit is, könyörgöm? Kinek jó, ha köpködik, miközben látja, hogy a másik ugyanezért f@szagyerek?

Nincs több kérdésem. A tiéd viszont úgy értelmetlen, ahogy van. Nem tudsz te semmit.

2013. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
a 18.assal értek egyet, bezzeg ha itt kiír egy csitri egy szexy kérdést, gondolom nem röstelssz ráírni, kérdező, azt gondolom mindenki a saját portáját söprögesse csak
2013. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
95%
Mert azt gondolják ez a normális és ez nem számít annak.
2013. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!