Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem?

Figyelt kérdés
Mikor szakítottunk a barátommal az egyik fiú haverom elkezdett velem többet beszélgetni, majd mikor elkezdtem találkozgatni a volt barátommal szinte hozzám se szólt. A volt barátommal már nem tartom a kapcsolatot, mert ő a suli miatt sosincs a városban. Azóta ez a srác megint elkezdett velem többet dumálni. Ezt csak én értem félre vagy tényleg akar tőlem valamit? Nem akarok nála rákérdezni, mert nem akarok beégni, ha nem. Vagy csak azért nem dumált velem akkor nehogy a barátom véletlen féltékeny legyen?
2013. márc. 20. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja
2013. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

sztem téll akar valami..!! :DD velem is volt már ilyen

és a végén összejöttünk! :)

2013. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tiszteletben tartotta, amikor volt barátod, amikor szabad voltál, akkor pedig próbált közeledni, ha neked is szimpatikus, hajrá!
2013. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egyszer hallottam már tőle, hogy neki nem kell barátnő és sose volt komoly kapcsolata. Főként ezért nem értem a közeledését.
2013. márc. 20. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!