Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Van egy nálam 5 évvel idősebb srác, akit szinte születésem óta ismerek, amióta az eszemet tudom, mindigis rajongtam érte, jó sokáig szerelmes is voltam belé- Mindig azt éreztette velem, hogy tetszem neki, viszont az, hogy összejöjjünk, nem lehetséges (ezt nem fejtegetném, hosszú történet).

El is fogadtam, hogy soha nem lehet köztünk több, továbbléptem, sikerült is párt találnom, akit imádok, és úgy érzem, ő is nagyon szeret engem, közös jövőt tervezünk, stb.

Tegnap viszont mégis a régi sráccal álmodtam- csak fogta a kezemet.

Miért van ez? Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 20. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp ő ugrott be az agyadban.
2013. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem sikerül majd teljesen elfelejtenem?
2013. márc. 20. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért rágódsz más fiún ha van barátod?

Akkor nem is szereted eléggé őt.

2013. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De, igazán, nagyon szeretem, soha ennyire szerelmes még nem voltam, mint most, hogy itt van nekem a barátom! Egyszerűen csak arról van szó, hogy nem értem, miért jelent meg így az álmomban, ha egyszer már túlléptem rajta!
2013. márc. 20. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj drága, az első nagy szerelmet, kapcsolatot, szexet sem felejti el soha teljesen az ember, de ha megfelelő az új párod, akkor félre tudod tenni az agyad rejtekében, néha persze rá gondolsz, esetleg 1 álomba bele kerül a régi idő emléke, de attól még tudod, hogy a mostani pároddal akarsz lenni. legalább is... ugyebár elvileg, jó esetben. Ezt már neked kell tudnod.....
2013. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!