Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nincsenek vágyak, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nincsenek vágyak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt férjemmel, egy éve házasodtunk össze. mindig voltak nehézségek az ágyban főleg mert én nem igen szoktam elmenni.. ritkán is sexelünk, páromnak nincs túl nagy igénye.. viszont szeretném feldobni mert mostanság alig vannak vágyak, ha csináljuk is csak kb 5 perc, semmi újdonság, semmi extra. csak este az ágyba és kész, hetente kb 2x. már próbálkoztam sexi fehérneművel, romantikus hangulattal, maszírozás, stb. de valahogy már bennem sincsenek oylan vágyak mint rég.. mintha 50 éves lennék.. vagy konkrétan egymással van bajunk? esetleg már elmult teljesen a tűz? de mit tehetnék még? nem igen lehet vele erről beszélni és ha esetleg igen, akkor sem változik semmi.. de kevésnek érzem és sokszor hiányzik is a szenvedély, a vágy, az igazi érzelmes szeretkezés... tanácsok, tippek? gyerekvállalás előtt vagyunk, ezért is fura ez.. én nő 29, párom 35.
2013. márc. 20. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetségesd, hogy elmúltak az érzések egymás iránt és ezért nem megy a szex sem..esetleg próbáljátok meg illetve te, hogy a heti két szexből egyet hagyjatok ki, hátha megjön az étvágya :) emellett jöhet a szexi fehérnemű, húzd az agyát, orális szex...
2013. márc. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!