Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne értelme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem fogom tudni ennyire tomoren megfogalmazni de megprobalom..Tehat az a felallas,hogy nekem tetszik egy lany aki nem tudom mit erez/erzett irantam.Megmondtam eki,hogy tetszik meg januarban es o azt mondta baratkent tekint ram.Persze en elekezdtem teperni mint az orult es vegulis egy randi kerekedett belole amin sajnos eleg csunyan megbuktam..Megkerdeztem tetszem-e neki es o azt felelete nem meg valami ilyen nem tudom meg mit hoz a sors kamu dumat is mondott de ugy erzem ez nem lenyeges.Tehat nekem meg mindig nagyon tetszik ez a lany es nem tudom lenne-e ertelme ujra elkezdenem az egeszet vagy hagyjam a francba..Azota a csutortok ota igazabol erdemben nem eszeltem vele inkabb csak iskola temaban mert nem merek hozzaszolni.Nem vagyok egy visszahuzodo tipus de valahogy ez a lany kepes uralkodni rajtam ha ki lehet ezt igy fejezni.Nem tudom hogyan hathat igy ram mikor szerintem egy eleg eros szemelyisegem van.Egyszeruen amikor ranezek mindig arra gondolok,hogy ezzel a lannyal en randiztam hogy cs*szhettem el es amikor nem latom arra gondolok mennyire szeretem tehat nem csak megszerezni szeretnem.Ugy erzem mellette akarok ebredni reggelente es szeretni ahogy csak birom es fogni a kezet ameddig csak lehet.Nem tudom kiverni a fejembol az egeszet folyton csak ra gondolok o jar a fejemben.Tehat a kerdes:Ezek alapjan felejtsem el a lanyt vagy lenne meg ertelme kuzdenem?Kicsit para hogy ilyen csopogosre sikerult de ez van..Kerlek segitsetek!

2013. márc. 20. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel rontottad el a randin?
2013. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazabol nem neveznem azt a randit romantikusnak inkabb dumaltunk jokat nevettunk..nem tudom sajnos hol ronthattam el es ez nagyon bant. nem ugy ismertem meg mint aki a romantikusabb szal fele huzna foleg elso randin.ha meglenne a kello onbizalmam akkor kihivnam a nepkertbe de egyszeruen nem birom.
2013. márc. 20. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!