Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rib. ancnak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rib. ancnak miért nem lehetnek emberi értékei?

Figyelt kérdés

Vagyok én. Egy ri.banc. Mások szerint legalábbis. De én ezt nem szégyellem, nem érdekel.

Egyszerűen képtelen vagyok szerelmes lenni, viszont szexuális étvágyam nagyon is van, mondhatni nimfomán vagyok. Szexkapcsolataim vannak, akár több is egyszerre, de erről tudnak a fiúk, nem használok ki senkit sem. Nyilván nem egy igénytelen ri.banc vagyok, van önbecsülésem, nem fekszem le akárkivel, nem szoktam részeg lenni, bulizni sem járok.


Viszont van egy csomó pozitív tulajdonságom is; intelligens, szorgalmas, optimista, ,fantáziadús, érdekelnek mások érzései, jó barát vagyok, hatalmas szívem van, lelkes állat-és környezetvédő vagyok.

De ezeket nem látják bennem, vagy ha látják is, csak az érdekli másokat, hogy ri.banc vagyok.


Miért különb nálam egy olyan nő, aki hűséges párkapcsolatban él, de mondjuk lusta, rosszindulatú, buta és önző?


Nyilván nem kötöm mindenkinek az orrára a szexuális életem, de ha kérdezik, hogy mi van kapcsolati téren, akkor nem rejtem véka alá.



2012. dec. 25. 17:23
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Ja és privátot nem kérek, nem azért kérdeztem.
2012. dec. 25. 17:27
 2/33 anonim ***** válasza:
90%
Értékes vagy, de élő példa vagy arra, mikor a sok jó tulajdonságot beárnyékol EGY rossz: átjáróház a lábad között.
2012. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
40%
A ribancok,nem nállad kezdõdnek,ne illesd magad ezzel a jelzõvel.Rendi?:)
2012. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem érdekel, hogy annak tartanak, akkor miért kell itt érdeklődnöd?
2012. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Mert az emberek jelentős része úgy gondolkodik, hogy a másik vagy fekete, vagy fehér lehet, de a feketét hajlamosabbak észrevenni. Ha egy kicsi feketét (és itt most nem egy afrikai cserediákra gondolok) is találnak benned, akkor el vagy ásva. Ezzel nem azt mondom, hogy én egyetértek a te életstílusoddal, mert szerintem hosszabb távon ez nem jó, ugyanakkor igenis értékelem az olyan tulajdonságokat mint az empátia, optimizmus stb.
2012. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Csak az érdekel, hogy egy bizonyos tulajdonság miért homályosít el minden jót? Miért a szexuális életével kell azonosítani egy embert? Miért nem azt látják például, hogy kedves, melegszívű ember vagyok?
2012. dec. 25. 17:30
 7/33 anonim ***** válasza:
70%
Mivel hagyod, hogy az életed a szexuális étvágyad így a dugás körül forogjon akkor miért várod el másoktól, hogy észrevegyék az egyéb értékeidet? Egyszerre nem megy.
2012. dec. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
62%
Te szerintem csak fiatal vagy és szabados életet élsz.A ri.banc az,aki hivatásszerűen teszi azt,amit,magyarul pénzért eladja magát.Azoknak az embereknek szerintem tényleg nincsenek igazi értékeik,mert mindent képesek eladni pár ezer forintért.
2012. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
38%

intelligens, szorgalmas, optimista, ,fantáziadús, érdekelnek mások érzései, jó barát vagyok, hatalmas szívem van, lelkes állat-és környezetvédő... ne folytasd, ezek így együtt nem jó tulajdonságok.


Másik: semmivel sem vagy jobb a párkapcsolatban élő lusta, buta nőnél.


Az pedig nem vall nagy intelligenciára, hogy első kérdésre elmondod magadról, hogy szereted falni a hapsikat (vagy inkább élvezeteket?)


Ilyenkor lehet kompromisszumos választ adni. ;) Legalábbis egy intelligens nő, de még a luxus prostik sem játszanak ennyire nyílt lapokkal.

2012. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, ne foglalkozz velük és tereld a témát, ne mindig ez legyen a központban, ismerek ilyen nőket és a francot nem érdekli az életvitelük.
2012. dec. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!