Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudna ismerkedni egy 25...

Hol tudna ismerkedni egy 25 éves lány?

Figyelt kérdés

Internet kilőve, nekem az túl személytelen (a Facebook is). Bulik szintúgy. Nem vagyok bulizós típus, soha nem is voltam, épp ezért nem szeretnék bulizós párt. A hobbim és a munkám nem olyan, ahol sok emberrel találkoznék, minden nap ugyanazok. Utcán sem állnék szóba idegenekkel.

Baráti társaság nincs, szétmentük, mikor a többiek megházasodtak, szültek.

Külsőre rendben vagyok (ápolt, csinos, nem ribancos), belsőre szerintem normális.



2013. márc. 20. 21:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%
Hát ilyen hozzáállással tényleg sehogy..
2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Szerintem a korodbeliek kb. mind ezzel a gonddal küzdenek. Társkeresőt ki lehet próbálni, hátja bejön.


22l

2013. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Társkeresőt próbáltam, de nem jött be. Dákókat kapok levélben, meg levélmásolatokat.
2013. márc. 20. 21:50
 4/34 anonim válasza:
hát így elég nehéz lesz.. se buli se semmi.. oké hogy nem szeretsz bulizni, nincsenek úgy barátaid, stb. de azért néha beugorhatnál egy-egy buliba hátha vannak ismerősök, votl osztálytársak stb és beszélgethetsz. szerinted a korodbeliek akár bulizósak akár nem, otthon ülnek? nem igen.. mennek mindenfelé.. és ha elég nyitott vagy a kapcsolatra, flörtre, ismerkedésre, akkor bárhol megismerkedhetsz a nagy ő-vel.. akár strandon, akár moziba, akár színházba, bevásárlóközpontba, postán, bárhol. ha tetszik egy pasi, szemezz vele.. aztán a többi jön magától ha te is tetszel neki.. de ne legyél ennyire határozott bizonyos dolgokhoz hiszen fiatal vagy, menj és élj, ismerkedj, szerezz új barátokat, csináljatok közös programokat.. ne legyél ennyire begubózva.. szorítok!
2013. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Itt a gyakori kérdéseken.
2013. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Csak úgy, mondjuk statisztikakészítés miatt kérdezem. Budapesti vagy, ugye?

22 éves férfiként ugyanezzel küzdök. Előben nem nagyon merek leszólítani senkit, bulizni nem szoktam, neten általában vagy nem válaszolnak, vagy mindenki csak beszélgetni szeretne, találkozni nem, illetve a harmadik eset, messze laknak. Egy alternatívát nem tudok magamfajtáknak az ismerkedésre.

2013. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok.
2013. márc. 20. 21:57
 8/34 anonim ***** válasza:
Hát gyakorlatilag mindent kilőttél. Ha van hobbid, akkor azon keresztül esetleg.
2013. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

21:55 vagyok.

Privátban elárulod merre laksz? Továbbra is "statisztikakészítés" miatt.

2013. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is ilyen helyzetben vagyok, 23 éves,de azért felajánlom ha akarsz levelezni, én szívesen benne vagyok. (Nem vagyok perverz idióta).
2013. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!