Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza a barátomat? Én nem akartam semmi rosszat és nagyon fáj ez az egész. én mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A nyáron megismerkedtem egy fiúval. Rá 1 hétre kb elkezdtünk járni, nagy volt a szerelem a srác mindig adott ajándékokat, becsületes, tisztességes, okos, ügyes, szorgalmas fiú volt, az a jó fiú volt...nagyon imádott engem és én is nagyon szeretem...jártunk 6 és fél hónapig és szakítottunk, mert féltékenykedtem és nem bíztam benne (amit a mai napig bánok, mert tudhattam volna, hogy szeret annyira, hogy nem csal meg vagy ilyesmi) és ezért szakítottunk. És amikor szakítottunk ami 1 hónapja volt azóta iszik, bulizik, belekeveredett a jóó kis társaságba mindig is tisztelte a nőket most meg azt vágta a fejemhez, hogy akit csak tud, minden nőt meg fog húzni...a srác 17 éves és velem volt az első csókja, első petting, és az első szép élmények amit mindig is becsült és télleg nagyon szeretett engem :/ 1 hónapig nem beszéltünk és a múlt héten felkeresett...tök jól összemelegedtünk meg minden aztán vasárnap a fejemhez vágta, hogy én semmihez nem értek csak a szexhez (pedig még le se feküdtünk) meg ilyeneket mondott nekem és nagyon megbántott és ezért én is bosszútálltam valahogy az, mind 1, hogy-hogy egy kis gyerekes szivatás volt, hogy tudja milyen érzés az amikor megbánt engem...és akkor azzal jött, hogy ezek után mindenbe keresztbe fog tenni amiben csak tud, meg ne számítsak semmi jóra meg fenyegetett meg stb....uhh ő soha nem volt ilyeen mindig az a kis szerény kisfiús fiú volt aki imádott engem :(( mit kellene tegyek? :( én nagyon szeretem őt...:(( egy 16 éves szomorú lány.

2013. márc. 11. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Erre csak azt tudom mondani hogy minden nő panaszkodik hogy milyen szemetek a férfiak miközben ők őrjítik meg őket...

Érdekes mód nálam rosszfiúból lett a férjem kezes bárányka, mert képes vagyok normálisan hozzáállni és felnőtt módjára kezelni. Nem kell lázadoznia mert azt csinál amit akar. Bár ízlések és pofonok, én meg ezt bánom :)


Hogy mit tehetsz? Legfeljebb térden állva csúszol előtte, de azt nem ajánlom.

Ezt a pasast már összetörted.

2013. márc. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó, de te férjes nő vagy neem?? én meg egy 16 éves kamasz csaj vagyok...
2013. márc. 11. 15:03
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Férjes, 22 éves nő vagyok, nem egy középkorú 3 gyerekes anyára kell gondolni :)

17 évesen szelídítettem meg akaratomon kívül a párom.

2013. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én meg most leszek 16 éves nemsokára és tudod van egy jó pár jelentkezőm, de egyikse kell csak ő....és 17 évesen meg akár most is elcsábítgathatok akárkit...de minek, ha ő kell? :D
2013. márc. 11. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Békítsd ki, szeret még ez a srác téged. Nem szégyen bocsit rebegni.Nyugodtan mond meg neki: bárkit is "húz" meg, úgy is mindig te leszel az akit szeretni fog, és akit odaképzel majd azoknak a nők helyébe, akit ippeg húz. Igy van értelme haragudni rád?:)
2013. márc. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést már láttam itt..
2013. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindeg az van mert a ferfiak ilyenek olyanok....

Mindeg a leg elso kapcsolatban ha a csaj szakit ha a csaj csalja meg a ferfit akkor az jon leg tobbszot h sziv tores faj a f...sz mindenre iszunk party csajok. es akkor minden no csodalkozik h az a tenyezo h nezd mar meg csalta a baratnojet fuuuuj de ge.i stb.. es lehet h a csavo normalis volt de akit nagyo nszeretett annyira meg banotta h ak kazza valt akive. szoval pl nalam is igy volt elso no vel valo elmeny 14 evesen szerelemnek nem volt jele 15 szerelem kezesbarany voltam padlora zuhanas es utanna minden csajszival csak ugy voltam meg most 24 evesen meg nem fogott 1 annyira h mindenben kedveskedem neki stb es nyar fojaman lanykeres :) szoval mind az elozo elozo :D is irta h ferjes asszony es meg szeliditette a parjat na igy en is meg lettem szeliditve egy 20 eves csajszitol..... mar nagyon el tertem a tematol :D xD de a lenyeg h ha azt csinalod h aha meg bantott es meg banod meg stb vagy forditva akk most viseld a kovetkezmenyeket.kerhetsz sorryt is ami akk tortent mikor feltekenykedtel. de sztem az sem sokat segitene. körforgas jo sracokbol rosz lesz majd jo a rosszakbol jo korforgas csak kell 1 no aki valtoztat a dolgon ennyi udv 24 F

2013. márc. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!