Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek köszönhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető az, hogy lenézik mostanában a férfias fiúkat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ideál a lányoknál már inkább a lányos fiúk lettek, akik tükör előtt ülnek minden reggel legalább 1 órát, csontvékonyak és semmi kiállásuk sincs, csak a drága ruhák..

Ezt leginkább a 14-18 éves korosztálynál lehet észrevenni, de sajna már úgy tűnik, hogy a 18-22 éves lányoknak is kezd ez tetszeni! ÉS a legnagyobb baj az egésszel, hogy őket veszik komolyan, a többieket csak bohócnak titulálják... :S

Persze ezt csak úgy értem, hogy lányok java részére, mert azért nem mindenki ilyen!! Szóval akinek nem inge!


2012. máj. 7. 22:19
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Én nem nézem le őket. Pont hogy jó látni egyet a sok kis homi közt.
2012. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

19 vagyok, kifejezetten férfias alkatú, széles vállú, mély hangú, izmos, nagy darab, de nem kövér csak egyszerűen nagy darab

Én nem vettem észre, h lenéznének. Bár az feltűnt, hogy a lányos fiúk kapósak lettek nem is értem miért. Úgy néznek ki mint én kiskoromban, a testük meg mint egy csajé.

2012. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy minek köszönhető, de sajnos tényleg ez van, hogy az ilyen korombeli ismerőseim nagy részének van csaja, a normál férfiasaknak meg alig ha. 15/f
2012. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nagy szerepet játszik a mocsok VIVA TV és társai is, meg a befuttatott nagy "sztárok", pl. SP, MM, meg a többi torzszülött...Vagy a filmekben ez a csillogó vámpír, meg a többi b*zerátor...a média kúrta el sajnos.
2012. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
hát akkor ezek szerint nekem se lesz csajom?pfff
2012. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Hát a lenézést, arra értem hogy nem veszik komolyan őket! ISmerkedtem egy lánnyal nem régiben és megkérdezte sportolok-e mondtam persze és mellette kondizok... csak sajnos a sport olyan, hogy nem az ilyen picike kisfiúknak való... és aztán a lány úgy állt hozzám mintha én egy egy külön állatfaj lennék...
2012. máj. 7. 22:30
 7/38 anonim ***** válasza:
its just an other way to die. Ha így haladuk, akkor ki fog halni az emberi faj.
2012. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

szerintem az ilyen vékony b.uzis fiúk csak a 12-15 éveseknek kellenek :D legalábbis nekem addig tetszettek. ja meg persze a plázapi.csák rohangálnak 180 cm/50 kg páwa fiúkkal, de azok a csajok annyit is érnek...


nekem sokkal jobban tetszik ha egy pasi férfias, szerencsére a barátom is az és tökéletesen megfelel nekem :3


18L

2012. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:

ma 22:30


hát nem tudom.azt sem szeretik ha valaki heceg azzal ha kondizik.azért arra figyelj,hogy ne menőzzél vele hogy gyúrsz,sok csaj nem szereti ha vetítesz vagy vetítünk.elég ha látja hogy nem 20 kg-os búza gyerek.

2012. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Nem ezzel indítottam :) Hanem csupán megkérdezte a sportolok-e! ÉS akkor csak annyit írtam, hogy sportolok igen mellette meg kondi! Kész tovább nem vetítettem! :)
2012. máj. 7. 22:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!