Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Zyzz jó pasi volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Zyzz jó pasi volt?

Figyelt kérdés

Én fiúként úgy képzelem,hogy a csajok olyan kategóriának tartották,mint mi a műpi.csákat: "igaz,hogy kicsit elmeroggyant,de azért jó teste van,párszor megdugnám aztán később elfelejteném"


Lányok?

(képet most nem linkelek,ha valaki nem tudja kiről van szó csak keressen rá)



2013. márc. 21. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy én vagyok lemaradva, de fogalmam sincs, hogy ki az a Zyzz:) Ismernem kéne?:D
2013. márc. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az kiaz? Linkelj már egy képet ha már te tetted fel a kérdést.
2013. márc. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



Remélem nem írja ki végig a linkeket.

2013. márc. 21. 14:57
 4/17 anonim ***** válasza:
A teste jól nézett ki,de a feje elég gáz volt,olyan "díszb.zis".
2013. márc. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem jó. Nem illik a feje a testéhez, konkrétan olyan, mintha csak odamontíroztak volna egy fejet. A feje nyálgép, meg olyan "Ken barbis".

A testét se fogadnám el szívesen, ez nekem már túl sok.

2013. márc. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
48%
Ő az a tipikus buzogány!
2013. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Minden lány ilyenre csorgatja a nyalat... Kivetel izlesficamosok.. szoval aki azt mondja,h nem tetszik neki,az valszeg hazudik
2013. márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is valami ilyesmit sejtek,csak kíváncsi vagyok :D
2013. márc. 21. 15:12
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Aki buzogányozik, olvasson utána kicsit... Én is azt hittem 20 perce, aztán meglepődtem, hogy onnan indult, mint én.
2013. márc. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Az arca tetszik, a teste nem. Komoly kapcsolatot nem tudnék ilyen testű sráccal elképzelni. Én teljesen más stílusú és testű pasikra "csorgatom a nyálam", és nem hiszem, hogy ízlésficamom lenne.
2013. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!