Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a kilátástala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

nos van egy osztálytársam aki egy angyali teremtés ő lány én fiú szóval nagyon összebarátkoztunk a nyárra én ahogy kell beleszerettem de nem kelettem de mivel én őt tartom a legjobb barátomnak így nem mentem bele abba h megszamadjon a barátság... nagy nehezen azért úgy elvoltunk de veszekedtünk eleget mivel hajlamos voltam féltékenynek tünni viszont lassacskán kiszerettem belőlle azonban a szalagavatón elkövettem egy oltári nagy butaságot (részegen elhordtam mindennek és falhoz löktem) ezek persze elegek voltak ahhoz hogy tönkremennyen minden jelen pillanatban az eset óta (február eleje) még többet veszekedünk... megtennék bármit hogy újra olyan viszonyunk legyen mint nyáron de ő nem akarja és ezt a fene nagy büszkesége mondatja vele és az hogy a többi barátja mit szólna ha kibékülne velem...

tudom egy barom voltam tudom férfiak nem barátkoznak nővel tudom jön majd az osztás de valaki csak tud segíteni mert nekem nagyon fontos az ő barátsága

mit tegyek?

előrre is köszönöm mindenkinek!



2013. márc. 21. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Valj neki szerelmet , hivd el egy setara egy parkban es probald vele megbeszelni a dolgokat ha meg nem akarja akkor hagyd ott es idd le magad majd kuldj neki sms-eket :D
2013. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne küldjön SMS-t, mert az is ilyen hosszú lenne és valószínűleg csak 1 mondatvégi írásjel lenne... az írás végén! :)
2013. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elötte is vesd el elöte is a büszkeséged és lássa azt hogy komlyan megbántad meg nem ártana megbeszélnetek egymással hogy nyár óta valojába miért is veszekedtek majd nem minden nap
2013. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én megtettem szinte már könyörögtem neki... ennyire még sosem bántam meg semmit... ő az akit a büszkesége hajt... de azt sem értem hogy ha ennyire így gondolja hogy nem tud megbocsájtani akkor miért beszél még velem.. egyszer felajánlottam neki hogy ne szóljunk egymáshoz az sem tetszett neki
2013. márc. 21. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak helyzetek amikor az a legjobb ha semmit sem teszel... ha te is fontos vagy neki, és hiányzik neki a társaságod akkor majd keres ő...
2013. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mondd meg neki ezt a buszkeseg dolgot, de nem bantoan, sertoen. csak mondd meg. aztan ne csinalj semmit. majd fog o beszelni
2013. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit ne foglalkozz vele. Büszke emberekkel sok a baj, főleg hogy akarják, hogy fuss utánuk, de nem is akarják közben.

Talán ha kicsit mással foglalkozol, rájön, hogy mit veszített. Ha meg nem, akkor meg nem érdemli meg, hogy rohanj utána

2013. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!