Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igaz, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz, egy távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha van két ember, akik kapcsolata nagyon mély (mindent megbeszélnek, szeretik egymást, titkokat elárulnak stb), de huzamosabb ideig nem találkoznakakkor az a kapcsolat rovására megy azért, mert egyrészről a távolság egy ilyen mély kapocsnál idő után feszültséget szül, másik pedig ha van egy nézeteltérésük, akkor nem tudják előbb-utóbb optimálisan lerendezni emiatt belül frusztráltak maradnak, és a látatlanság követketményeként elfelejtik megérteni/értelmezni egymást, és ez okozza a többi nézet eltérést is..

Remélem érthető, mert álmos vagyok.


2013. márc. 21. 18:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez csak erositi a bizalmat enis tavkapcsolatban elek :D
2013. márc. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mióta nem láttad a párod?
2013. márc. 21. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
A távkapcsolatok pontosan a bizalomhiány miatt nem működnek rendesen.
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lassan 2 honapja
2013. márc. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én bízom benne, nem erről van szó, hanem arról hogy egy idő után az "agy" elfelejti a másik személyt a gesztusait meg mindent. A napi pötyögésből, heti telefonból kell megélni ez hosszú távon (hónapok) azt eredményezi h mivel nem látod a másikat ezért végén meg se tudod már érteni miközben persze hiányzik is, és amikor van vlm vita akkor se tudsz olyan jól viselkedni mint személyesen
2013. márc. 21. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
hat mi nagyon jol elvagyunk.. am tenleg nehez honapokig nem latni de el lehet viselni
2013. márc. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 2 nap után rosszul vagyok a párom nélkül, nekem ez teljesen elképzelhetetlen, hogy működhet :S
2013. márc. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem a hiány érzéséről beszéltem, de nem baj, lehet nem mondtam el jól.
2013. márc. 21. 18:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg aludd ki magad, és utána fogalmazd meg érthetőbben a kérdésed.

feszültség, kapcsolata nagyon mély , feszültséget szül, optimálisan , látatlanság, elfelejtik megérteni/értelmezni egymást.

Ezeket hétköznapi nyelven írd le, ha felébredtél.

2013. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lol :D
2013. márc. 21. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!