Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk mikor áll fel? Ettől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mikor áll fel? Ettől feltud? Többi lent.

Figyelt kérdés
HA egy fiu megfogja egy lány seggét fel áll neki? vagy ha nagyon nézi a seggét?és hogyha na melét nézik nagyon?még mitől áll fel?

2013. márc. 22. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kósza gondolattól is bármikor :-P
2013. márc. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy fel. De akár egy gondolattól is fel tud állni :)
2013. márc. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tizen éves koromban, ha meztelenre vetköztem már akkor is fölállt :)
2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én már nem vagyok tini...De egy előjáték,vagy hasonló elég hozzá.Az pár perc azért kell hozzá.
2013. márc. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és ha egy lány seggét megfogják attól felállhat?
2013. márc. 22. 17:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán.
2013. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, attól is :)
2013. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez ember függő,ja meg ha van némi önkontrollja az adott személynek akkor egy meztelen nőre sem fog merevedést kapni,legalábbis nem egyből.
2013. márc. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ember és életkor függö. Van olyan kor, amikor arra is feláll, ha két kutyát meglát bacni.
2013. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!