Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van annyi sabloncsaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van annyi sabloncsaj?

Figyelt kérdés

Miért lehet olyan ritkán találni lányt aki szereti az izgalmakat, más más felé is érdeklődik nem csak az idióta női magazinok felé, meg mások magánélete felé?

Tényleg nincs ezzel bajom csak halál unalmasak



2013. márc. 22. 22:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mondjuk,szoktam olvasni ilyesmit,de általában csak azért,hogy megnézzem,milyen idiótaságot írnak benne"


Pff de egy szánalmas kis csitri vagy te ! -.- ez olyan mint a "utálom a valóvilágot, persze szoktam nézni de csak azrét hogy röhögjek, hogy mekkora szar "


Aha persze ;)

2013. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is egy ilyen halálátlagos, unalmas csaj vagyok, aki szeretné elhinni magáról, hogy különleges, ezért olyan dolgokat csinálok, amiről azt hiszem, hogy senki más. De mindenki csinál ilyeneket, csak nem ismerem őket, ők sem engem, ezért mindenki hasonlít a másikra.
2013. márc. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%
Engem nagyon idegesítenek az általad nevezett sablon csajok...és nem tudom elképzelni hogy tudja egy srác elviselni, mikor a barátnője ott nyarvog neki pitiáner dolgokért. Igaz, hogy a jelek szerint erre van kereslet, mindenkitől azt hallom hogy szeretnének egy normális barátnőt, mégis mindig ilyen lányokat szednek össze. DE hahó! Rengeteg normális lány van, akik megértőek, csak mondjuk nem a "kirakom mellem, seggem" kategóriában kéne mindig nézelődni....
2013. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Felszínesek vagytok. Undorító.
2013. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nos ez azért van mert,a sok mell meg p.csa mutogatós kis ribi általában divatmajmoló üres fejű hülye liba.Mindazonáltal jól néz ki és ez a lényeg a pasiknak.A többi úgymond átlagos csajt meg észre sem veszitek.Na...kb ennyi dióhéjban 25L
2013. márc. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
mivan? csak nem kiégtél??
2013. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
13:19 vagyok.mármint ezt a kérdést nekem szántad???
2013. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.nem neked. kerdezonek.

mert ha ennyire egyformának lát mindenkit, nem biztos, hogy másokkal van baj.másrészt meg egyetéertek veled 15 -os, ezek a kérdések nagyon rohejesek, hoyg hol van ilyen meg olyan lány?!

Hát a szemed elott kérdezo :)

2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ja...csak azok a normális lányok mondjuk nem szopják le őket a diszkó mögött egy mellék utcában.úgy már nem is olyan izgalmas
2013. márc. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!