Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik huzamosabb ideig egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik huzamosabb ideig egyedül vagytok, hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
A barátaimmal töltöm az időt, vagy dolgozok, máskor idegenekkel chatelek, ami sokszor pótcselekvés, és nem enyhíti a magányom. Ismerkedem is, de pár sikertelen randi után nincs kedvem folytatni. N
2013. márc. 23. 22:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Élek,mint cápa a vízben.
2013. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A randik azért voltak sikertelenek, mert visszautasítottam őket. Vannak elvárásaim, amiről azt gondolom, azért reálisak. Könyvek, sport, munka, tanulás, ezek mind képben vannak, lekötöm magam, s ahogy az egyik válaszoló is írta, nekem is az esték a nehezek.
2013. márc. 23. 22:56
 13/18 anonim ***** válasza:
A legrosszabb ,hogy úgy érzem tele vagyok törődéssel , vággyal és sokat tudnék adni , de nincs kinek . Sajnos aki szivessen venné a törődésemet az iránt nem érzek semmit , akinek meg nem kell amit adni szeretnék azért meg odavagyok . :( Hülye helyzet .
2013. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Fekudj le koran, alakits ki napirendet, fogadj orokbe egy macskat.

Ha nem randizgatsz nem fogsz ujra part talalni, ha allandoan feladod akkor tenyleg maganyos maradsz. Te is keresheted a neked megfelelo pasit, nem kel arra varni, hogy majd o jelentkezik.

2013. márc. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Akkor a te bajod, ha esélyt sem adsz a srácoknak, aki veszik a fáradtságot és érdeklődnek irántad. Akkor sírjál egyedül és ne ide írogass!

Ezt a kérdést is csak azért írtad ki, mert amúgy a kutyát sem érdekled és kell a törődés. Aztán meg ha valaki foglalkozna megint veled, azt elküldöd a francba...

2013. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Vannak barátaid és tudsz ismerkedni... akkor igazándiból nem is vagy egyedül! :/
2013. márc. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok "egyedül"


köszönöm nagyon jól elvagyok. Mintha egy nagy teher esett volna le a vállamról, utóbbi időben ezt érzem.

2013. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát figyelj én 30 éves srác vagyok még nem voltam nővel barátnőm se volt soha sajnos egyre nehezebb a magány néha megtudnék őrülni valmikor meg elvagyok talán a sok év miatt.

De na add fel nekem már annyi valszínű.szóval nehezen bíro ma mgányt

2013. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!