Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ha egyedül kiültök...

Lányok! Ha egyedül kiültök egy parkba, milyen szándékkal teszitek?

Figyelt kérdés
Tanultok, nézelődtök, pihentek, gondolkoztok az élet dolgain, egyéb? Egyikőtök sem várja, hogy ilyenkor ismerkedés céljából valaki megszólítsa? Ha mégis megtörténne, hogyan reagálnál rá?

2013. márc. 11. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor általában egyedül akarok lenni. Olyankor pedig nagyon nem várom, hogy odajöjjön valaki. :D Ha mégis megszólítana, nem lennék bunkó, de biztosan közölném vele, hogy egyedül szeretnék lenni.
2013. márc. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Őt keresi minden csaj. Aki mást mond az hazudik.

[link]

2013. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
79%
Általában a barátomat várom, mert Ő tovább van fősulin. Mivel unatkozok sokszor elkezdek tanulni. Ha nincs kedvem hozzá, akkor napozok vagy nézelődök. :)) 17/L
2013. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Igen, ilyesmik, mint amiket írtál. Egyszerűen ott tudok kikapcsolni. Viszont nagy vágyam, hogy egy ilyen nyugodt pillanat közepette valaki odajöjjön hozzám akinek örülök is.

N

2013. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Arra is számíts, hogy paranoiás lesz. Előfordul sajnos, hogy egyedül levő lánnyal elkezdenek erőszakoskodni.
2013. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni megyek, meg azért, hogy friss levegőt szívjak. Nyilván nem várom, hogy valaki megszólít, de ha így alakul, akkor egye fene, nem vagyok tuskó.
2013. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elmélkedni szoktam, plána akkor ülök ki, ha bánt valami. Nem jó ismerkedős helyzet.
2013. márc. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk az általad is felsorolt okokból, de az nem zárja ki az ismerkedés lehetőségét sem. Általában úgy vagyok vele, hogy ha udvariasan szólnak hozzám, bármilyen helyzetben bárkivel elbeszélgetek.
2013. márc. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában akkor tanulni szoktam, de ha megszólítana valaki, örömmel venném, beszélgetnék vele. Biztos nem küldeném el.
2013. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Levegőzni, gondolkodni.
2013. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!