Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet nála esélyem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esélyem? Mit tehetnék, hogy észrevegyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit már elég hosszú ideje szeretek,akárhányszor beszélgetünk, mindig nagyon hevesen kezd verni a szívem, és már nem egyszer fordult elő, hogy a beszélgetés után a lábam is remegett.


Azt tudni kell, hogy nem az a kimondott szépfiú típus, de én nem a kinézet alapján ítélek meg senkit sem. Viszont nagyon kedves, figyelmes, és nagyon jó humora is van, mindig nagyon megnevettet. :)


Hasonló zenét szeretünk, van elég sok kedvenc bandánk is, mert mindketten leginkább rock és metal bandákat szeretünk. Könyvek terén is eléggé hasonló az ízlésünk, mindketten szeretjük a fantasykat. Ő nagyon szereti a gépes játékokat, leginkább az RPG-ket. Én nem szoktam olyan sokfélével játszani, a kedvencem a Dragon Age, és azt tényleg nagyon imádom, és tavaly az egyik beszélgetésünk alkalmával tudtam meg, hogy ő is nagyon szereti, úgyhogy itt van még egy közös vonás :).

Pár ismerősömmel január környékén kezdtek el szerepjátékozni, az is nagyon jó lehet, én is nagyon szívesen beszállnék, csak nem tudom, hogyan, mert idén érettségizünk (ő is), és nekem mostanában nincs olyan sok időm, úgyhogy nem biztos, hogy el tudnék menni mindegyikre, úgy meg nem biztos, hogy a legjobb ötlet lenne... :/ :S Szerintetek mit kellene tennem?


Egypárszor elhívott már metal koncertre, csak engem nem engedtek el, mert ilyen téren elég szigorúak a szüleim, pedig olyan szívesen elmentem volna, mert én is nagyon szeretem azokat a bandákat, csak nem engedtek el :S. Viszont másfél hónapja betöltöttem a 18-at, úgyhogy most elengedtek egy koncertre, a Sabaton - Eluveitie-re, ami pénteken volt, és annyira örültem neki :). Bár ő az Eluveitie-t nem szereti annyira, mint a Sabatont, de arra is elmentünk, úgyhogy nagyon örültem, mert én nagyon szeretem az Elu-t is :).


Mikor odaértünk, elég hosszú sor állt ott, és elég hideg volt, és olyan aranyos volt, kölcsönadta a kabátját, hogy ne fázzak :).

Két koncert közti szünetben megbeszéltünk, hogy a Sabatonnál felvesz a nyakába, és hogy majd próbáljak meg elkapni pengetőt vagy dobverőt, ha eldobnak egyet :). Igazából ez nem jött össze, mert egy idő után elfáradt szegény :S.

A koncert végén meg kezdtem rosszul lenni, mert már alig volt levegő, és kérdezgette, hogy jól vagyok-e, nagyon kedves volt :). Meg a végén már eléggé el is sápadtam állítólag, úgyhogy olyan aranyos volt, hogy kijött velem, hogy jobban legyek :). (Ez az utolsó számnál volt, úgyhogy nem maradtunk azért nagyon le a koncertről :P)


Hát, ennyi lenne végül is, ne haragudjatok, hogy néha kicsit elkalandoztam, és hogy ilyen hosszú szöveget írtam.

Tudna valaki tanácsot adni nekem?



2013. márc. 24. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Leírtál egy szép történetet, de miben is kéne tanács? Hogy észrevegyen? 50x hívott el koncertre meg ilyen f*szságokra... Lehet-e nála esélyed? 50x hívott el köncertekre meg ilyen f*szságokra...

Ha nem jönnél be neki, szerinted elhívott volna?

F*CKING MY LOGIC!

2013. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az a lány aki szereti a RPG-ket, Dragon Age, D&D, sci-fi és fantasy, kategóriákat, azt minden srác szeretni fogja.

az már egy bónusz ha ezekre még ráspékel a szerepjátékok iránti érdeklődéssel.


Mind ettől függetlenül a srác jóravaló figyelmes ember, szóval lógjál vele minél többet, szerezzetek minél több közös élményt, nem kell semmit elsietni, hagyd, hogy had komolyodjon el a kettőtök kapcsolata.

2013. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

első: köszi az értelmes és kedves választ :P, de nagyon úgy érzem, mintha csak barátként/haverként tekintene rám :/, nem csak engem hívott a koncertre, úgyhogy nem feltétlenül lehet nála esélyem...

amúgy meg a koncert nem 'f*szság', ahogy te mondod :P


Steel Painter: köszi a tanácsot, sokat segítettél vele, nem úgy, mint az első... megfogadom a tanácsodat, és megpróbálok minél többet vele lenni :), csak az a baj, hogy végzősök vagyunk, és mindjárt itt az érettségi, és nem tudom, hogy érettségi után milyen indokkal lehetne találkozni vele :S. Egyetemre elvileg mindketten Budapestre megyünk, csak másik karra, illetve szakra.

2013. márc. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!