Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk volt már olyan, hogy felpofoztatok egy lányt? Megbántátok rögtön vagy "megérdemelte" abban a helyzetben?

Figyelt kérdés
2013. márc. 25. 10:36
1 2 3
 11/23 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Nem ütöttem meg, a hajánál fogva vágtam a lambériához. Kb 14-15 éves lehettem. Belevájta a karmait a nyakamba minden ok nélkül (hozzá sem szóltam), először még csak rászóltam, hogy nem kéne, rá 5percre megint ezt csinálta, akkor telt be a pohár. Ömlött a vér a nyakamból, hónapokig heges volt. Szerintem megérdemelte, ma is így tennék. Az, hogy nem ütünk meg nőt meg hülyeség, főleg, hogy milyen elmebeteg "nők" vannak manapság. Ok nélkül nem ütök meg senkit, de a testi épségem megóvása érdekében bármikor bárkit. Aki meg nem védené meg magát az hazudik, vagy életképtelen.
2013. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Habár el tudok képzelni olyan szituációt, amikor igen, biztos megütném a csajt, például, ha késsel ront rám a konyhában (engem akar felvágni, nem a csirkét) Egyéb esetben nem nagyon, pl ha felpofoz, egy vita során, akkor még nem ütök vissza, mert az rangon aluli számomra. Különben pedig elég türelmes típus vagyok, nehéz kihozni a sodromból :)

De eddig még nem ütöttem meg lányt és szerintem nem is fogok ;)

2013. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én is azt vallom, hogy NŐT nem ütünk meg, ám vannak olyan szituációk és olyan nők, akiket muszáj tisztességre nevelni.

http://www.youtube.com/watch?v=he76U7ZUTtg

2013. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%

Én nem bántok senkit, de ha valaki leköpne (mindegy, hogy 2 méter magas kigyúrt arc vagy legyen az egy csaj) tuti félholtra verem. Val'szeg teljesen elveszteném minden önuralmam és telierőből zúznám az illetőt.



Egyéb esetben nem. Persze ha nekemjönne késsel kiütném a kezéből és lekötözném amíg le nem nyugszik... De miért támadnának rám...? Semmi rosszat nem teszek.

2013. márc. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Csipkés Zoltánt kérdezd.
2013. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Undorító patkány aki ilyet mer tenni egy nővel -.-
2013. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Igen. A húgomat, én 4 éves voltam, ő 3. Igazságosnak éreztem, mert rendetlenséget hagyott maga után, és rám fogta, és fel voltam háborodva, hogy leszidtak a szüleink, de azóta megbántam.


22/F

2013. márc. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Még nem, de az egyik lány osztálytársamnak néha betörném az orrát...

Mindenkivel bunkó, flegma, folyton késik és telefonozik órán, és nem kap büntetést, és mindenkit csúfol azért, aki...

Igazából rühellem... :(

2013. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Vágd szájba a ribit, aki páváskodik az iskolában.


Amúgy, ahogy egy férfi, egy nő is megérdemelhet egy pofont. Ezeket a nők találták ki, hogy egy nőre kezet emelni milyen már. Ugyanilyen alapon egy férfit megütni milyen?

2013. márc. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudnék olyan szituációt elképzelni, amikor megütnék egy nőt. Persze önvédelemből simán lerúgnám, az nem is kérdés.
2013. ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!