Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt látnátok egy online...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt látnátok egy online társkeresőn, írnátok neki?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb termetű, sötétbarna, hátközépig érő haj, zöld szem, átlagos test, kevés smink, osztályelső, érdeklik a nyelvek, meg a matek, nem jár diszkóba, szórakozóhelyre, nem cigizik,nem iszik,nem káromkodik (az azért durva lenne, egyébként nem drogozok :D) Utál facebookozni, zongorázik, szeret sportolni (kocogás, futás, biciklizés, régebben versenyszerűen úszott), normál ruhákba jár, nem miniszoknya + topba. Neki írnátok (nekem), vagy a szőke topmodell cicababáknak, akiknek annyi eszük van mint egy széknek, és a tükörben, csücsörítve fotózzák magukat?? Mert én úgy vettem észre a második mindenkinek jobban tetszik. :( Van olyan, akinek bejön az én fajtám, vagy a stréber már unalmas?
2013. márc. 25. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem maximálisan te jössz be, utálom a cicababákat.
2013. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A "szeret sportolni"-t leszámítva rendben van. Ez viszont elég baj, mert akkor nekem is kéne, én pedig semmit nem csinálok ami kötelező és rendszeres. Biciklizést meg pláne nem, a bicikli kényelmetlen és gagyi.
2013. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? :) Én 23.
2013. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem olvastam el ennyit. fénykép nincs hozzá?
2013. márc. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Erősen konvergálsz álmaim nője felé, tehát inkább veled ismerkednék, de mivel ez még semmi elkötelezettséget nem jelent, azért a szőkének is dobnék egy levelet.
2013. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szőkét csak megcibálnám (iletve cibáltatnám vele, hahaha), de veled nem játszanék, kapásból komolyan ismerkednék. Persze lazán, és kötetlenül, de mindenképpen komolyan - ill. ha pontos akarok lenni, tiszteletteljesen.

19/F


(Igen, érdekelnél, főleg, ha szeretsz biciklizni. :-) )

2013. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kommenteket, nem tudom, néhány csak túlzás volt e, de jólesett. Mindenkinek ment a zöld :)
2013. márc. 28. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!