Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Lehetek terhes? 16/L

Figyelt kérdés
Együtt aludtam a barátommal és kivertem neki, letöröltük zsepivel meg minden. Aztán kis idő múlva betette de nem volt gumi. Mondta hogy most úgysem tud elélvezni, és tényleg pár percig volt bent közben mozgott kicsit aztán kivette. Ez szombaton történt, a menstruációmnak jövő hét végén kell megjönnie.

2013. márc. 26. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Rajtad már csak az ima segít!
2013. márc. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek ezek a válaszok csak abba nem gondoltok bele hogy mi lenne ha ez a gyereketekkel, baratoktokkal, veletek tortenik mi lenne... azert vagytok regisztralva gondolom hogy segitsetek másoknak. Ha pedig csak ilyen bunkó paraszt modon tudtok valaszolni inkább ne tegyetek. Normalis lany vagyok, elkövetettem egy hibát segitseget kertem erre ilyen bunkó valaszokat kapok. Aki normális vaolt azt Köszönöm!
2013. márc. 26. 11:36
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megkaptad a válasz a kérdésre. Összefoglalva igen, lehetsz terhes.
2013. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amikor betette onnéttól már nem vagy szűz. Tudom most elkeserítettelek, de ez van.
2013. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát bocs, velem ilyen nem történik meg. Annyi eszem van, ha nem akarok gyereket és dugok, akkor használok gumit, vagy ha nincs otthon, akkor nem is dugok.
2013. márc. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
33%
Pff...Mi az atyaúristenért szexel az ilyen? Eszem megáll...
2013. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szabó Katalin1213 válasza:
32%
Ahogy így végigolvastam az egészet nem értem, hogy miért kellenek ezek a negatív kommentek. Akik írtak, azok még nem követtek el hibát az életükben, vagy ők annyira tökéletesek? Nem értem mit kell ezen ennyire kiakadni. Szerintem a mai világban 16 évesen elég kevés lány van, aki nem "hibázik" .. Szerintem senki sem azért ír, hogy olthassák! Mindenki segítséget vár, a másik embertől, de úgy látszik ez nem megoldható!
2013. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Itt nagyrészt a szülők is hibásak, mert nem adtak megfelelő felvilágosítást. Az én lányom most 14, még nem tart ott ahol te, de ha eljön az ideje nem maradnak benne kérdőjelek, mert tőlem minden fontos infót megkap. Sőt erre már ő is tudná a választ.
2013. márc. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
88%
Én azért regisztráltam, hogy röhögjek az ilyen hülyéken mint te
2013. márc. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!