Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány nem adja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem adja meg a számát, akkor az azt jelenti, hogy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Próbáltam elkérni egy lány számát, akiről úgy gondoltam, hogy tetszem neki. Hivatalos dologban tárgyaltunk már többször is, és most mondtam neki, hogy ha megadná a számát, akkor könnyebben tudnánk beszélni. Azt válaszolta, hogy ha a központi számot hívom, akkor a központos kapcsolja. Mondtam, hogy és a mobilszám, mire ő: nem hiszi, hogy arra szükség lenne. Most csak ennyire szenyó, és játszadozik, vagy nem jövök be neki, vagy próbára akar tenni, hogy tudok-e küzdeni érte? Most már elhívni se akarom sehová, eddig még gondolkodtam azon, hogy elhívom, de ha már a számát se adja meg, akkor minek hívjam? Érdemes még egyáltalán küzdeni érte? Vagy tegyek le róla? Kicsit elkeseredtem, azt hittem, bejövök neki, meg hogy végre nekem is lesz valami sikerélményem a sok elutasítás után, de azt hiszem, ennek is befellegzett? Szerintetek? Köszi a válaszokat előre is.

2013. márc. 26. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem akar tőled semmit. Kérdezz rá egyenesen, mit veszíthetsz?
2013. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Abszolút félreérthető voltál-legalábbis az írásod alapján. Szerintem fel sem merült benne, hogy te nőként tekintesz rá.
2013. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De ha meg nem akar semmit, akkor miért mosolygott mindig rám, meg miért kérdezgetett személyesebb dolgokat? Mondjuk az is lehet, hogy nehezebben mutatom ki az érzéseimet, pl. arra se szoktam mosolyogni, aki tetszik.
2013. márc. 26. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!