Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A smárolás az megcsalásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A smárolás az megcsalásnak számít? Vagy csak a szex az?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 12:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsalás.
2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megcsalásnak számít az is,ha már a megcsalásra gondolsz! Amúgy kinem mi a megcsalás,de a párod nem örülne neki szerintem ;)
2013. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más számít megcsalásnak!

Egyik srác ismerősömnek az számít annak,ha csak beleélvez a csajba...szóval mindenkinek más!

Nekem a szájra puszitól elkezdve minden megcsalásnak számít!

2013. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csörike123


Igen, és akkor vagy szerelmes, ha már gumi nélkül is meg akarod dugni :D

2013. márc. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A csók a leg intimebb dolog! Ha lemennél utcalányhoz, azok nem is csókolóznak, vagy legalább is nagy felárért.

Megcsókolni egy lányt, aki vágyik rád, 95% siker, ha nem rontod el.

Teljes mértékben megcsalásnak számít.

2013. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Igen. De megbocsájthatóbb, mint a szex. Én pl a szexet nem bocsájtanám meg, de mondjuk egy részeg csókot igen. De sok függ az érzelmektől is. Pl ha úgy csókolózott, hogy már előtte randizgattak mellettem és szerelmes, akkor megbocsájthatatlan, ha csak egyszer, részegen az megbocsájtható
2013. márc. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Nekem az, barátomnak is, neki mondjuk innen kezdődik, de nekem sok minden annak számít (flört, bűnös gondolatok, stb). A lényeg, hogy a te párodnak annak számít-e.
2013. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam annak.De van olyan pasi,akinek az se számít annak,ha egy nővel dug félre a nője.

Kinek mi...

De a logikus az,ha minden,amit csak a pároddal csinálhatnál.

2013. márc. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az.
2013. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen megcsalás.
2013. márc. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!