Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 évesen nem érdeklik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen nem érdeklik a pasik, se semmi közösségi dolog, miért?

Figyelt kérdés

Nem volt még senkije, de már kijelentette hogy feladta a pasizást. El se kezdte.

Nem jár bulizni, de még közösségbe se. Iskola programokból is kihúzza magát, főleg ha 4 után vannak. Semmi program a barátokkal, csak én vagyok neki. De nekem van több is és megsértődik ha nem vagyok itthon hogy facebookon beszéljek vele, én se ülhetek itthon, van barátom is, és nemsokára pestre költözök...

Suli után rögtön haza és otthon is marad. Még a postára se megy be, inkább anyuját küldi el. Nyáron is otthon van, nem dolgozik. Nem tud egyedül főzni, felhívott hogy hogyan mérjen ki 3,5 dl vizet. Nem takarít mert az anyja megcsinálja helyette. Havi 2000Ft zsebpénzt kap és ennyi.

Sokan kérdezték már hogy nem érzi a vágyat?

Még csak nem is ivott még, elítéli azokat akik néha isznak pl egy bulin. Én is szoktam mégse vagyok részeg, csak jól érzem magam és van hogy éjjel 2-3kor jövünk haza mert elmegyünk sétálni, kajálni és ezért is elítél minket.

Én nem értem, mi lesz vele később? Egyetemen, koleszba?


2013. márc. 26. 20:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem mozdul ki akkor csúnya élete lesz
2013. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Érdekes személy. Zárkózottabb mint egy apáca. Szerintem ha így folytatja akkor barátok fogja leélni az egész életét de h ha ez neki jó...
2013. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Nem tudom rávenni, max állatkertbe megy az anyjával. Csak vele megy bárhová! Vele egyformán öltözik.

Mi a lányokkal járunk mindenhova, vásárolni, akárhova, túra, séta stb. Nem jön. " Ő nem szereti az ilyet." Szalagavató után se maradt. Osztály bulizott együtt oda se jött mert ő nem akar segg részeg lenni. Ott voltam, ittam 2 pohár italt és ennyi. Nem kötelező részegnek lenni. Meg vele ne táncoljon senki, nem szeret táncolni, meg hogy megy haza hisz nincs busz. Ő nem megy azzal a busszal ( ha van) mert sok rajta az ismerős. Képes egy órát várni az állomáson csak mert nem akar valamelyik busszal menni mert sok az ismerős.

2013. márc. 26. 20:53
 4/37 Pixi3 ***** válasza:
Kérdés.. otthon mit szokott csinálni? Mivel foglalja el magát?
2013. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Sorozatot néz, gépezik.
2013. márc. 26. 20:57
 6/37 Pixi3 ***** válasza:
Oké... És hogy néz ki? Átlagos női kinézet vagy esetleg csont sovány vagy kövér vagy ilyesmi a külsőjével? (ki fogom fejteni miert kerdem)
2013. márc. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Én mozgássérült vagyok, nehéz eljutnom néhány helyre meg elég nehézkes a közlekedés, de alig vagyok itthon, vannak barátaim, közösségi életben részt veszek, saját vállalkozásom van, röviden: boldog vagyok!

Ha nekem megy akkor bárkinek, pusztán akart kérdése. Valószínű ő egyszerűen ilyen zárkózott, neki ez az életstílus megfelel.

22/F

2013. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Átlagos, kicsit husis, de nőies. De nem emeli ki! Olyan melltartó és társai ami nem emeli ki.

Aszexuális lenne?

Mutatok egy jó srácot és ránéz és semmi. Vagy rögtön: ez tuti meleg, divatmajom, ribancoknak való, bulizós stb. Nem is ismeri, de elítéli.

Volt már aki nekem mondta hogy szeretné megismerni, írt neki facebookon, de vissza se írt neki, mondta hogy nem érdekli, ki is törölte. Pedig tényleg helyes,normális fiú volt.

2013. márc. 26. 21:07
 9/37 A kérdező kommentje:

Na így kell hozzáállni, minden tiszteletem 22/F! :)

Komolyan jó látni hogy neked ez nem akadály.

Aki egészséges az nem akar boldog lenni.. lásd példa, aki boldog nem élhet teljes értékű életet. Annyira igazságtalanság ez :\

2013. márc. 26. 21:10
 10/37 anonim ***** válasza:

Köszönöm kérdező ;)

Nem izgat a betegségem egyáltalán, én ilyen vagyok kész :) és ki merem jelenteni, hogy boldog vagyok :)

Akarat kérdése, mindig ezt mondom, ha nekem sikerült akkor bárkinek... Pedig nem tolnak hátulról milliomos szülők semmivel...

Ha gondolod beszélhetek vele, szívesen megpróbálnék egy kis lelket önteni belé, hogy hajráááá ;)

2013. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!