Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák segíteni rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnák segíteni rajta?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel tavaly ballagtunk el. más más közép iskolába mentünk tovább. A barátnőm egy szakközép iskolába ment ahol kollégista volt. Viszont volt egy lány (cigány) osztálytársa aki folyamatosan zaklatta. a lány végül be vallotta a barátnőmnek, hogy leszbikus és, hogy szerelmes belé. A barátnőmet bár sokkolta a tény, de elegáns lány ezért próbálta diplomatikusan kezelni a dolgot. de ezek után szexuálisan kezdte zaklatni. taperolta, levelekkel bombázta és hangosan mindenki füle hallatára ki nyilatkoztatta, hogy mennyire szerelmes belé. a bar.nőm végül meg elégelte a dolgot és egyik este a koleszban fejbe baszta. rá másfél órára a leszbikus csaj rosszul lett és a mentő vitte el. a barátnőm teljesen össze omlott, majd szenteste a meg írta neki, a leszbi, hogy amnéziás. persze a barátnőm el hitte és utána teljesen kész volt. csak a teljes apátiát lehetett látni rajta. a szünet után ahogy vissza ment a koliba rettegésben élt. a végzősök megfenyegették. és tovább zaklatta a lány. mindenkit került és sokáig nekem se merte elmondani ezt a dolgot. most az osztályfőnöke pszichológushoz küldte és nyugtatókat írt fel neki, a szülei meg ki vették a koliból és neurológushoz járatják mert azóta migrénes fejfájásai vannak. nagyon féltem őt. és félek, hogy ez az egész csak még rosszabb lesz. hogyan tudnák segíteni neki?

2013. márc. 28. 12:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
te beteg vagy amaszonasz
2013. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

most a lány tényleg amnéziás? mert akkor megértem ezt az idegállapotot.


De ha nem (mármint hazudta) és ez kiderült, akkor nem értem mi a gond. Én ennél ezerszer durvább dolgokat éltem át évek óta, és csak 1 éve járok pszihómokushoz. (addig semmi bajom nem volt, bár én fiú vagyok)

2013. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10/12 látom képtelen vagy értelmezni az olvasottakat. Éppen csak megütötte, majd azt hazudta amnéziás. nem fogod fel a dolog súlyát?
2013. máj. 12. 21:57
 14/15 anonim ***** válasza:

Ugyan én az utolsó vagyok, de így az én kérdésemet is megválaszoltad.


Ha a lány csak hazudta, akkor nem értem tényleg ezt az idegi állapotot. Két pofont ezért a hazugságért ugyan megérdemelne.

2013. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ha éppen csak megütötte hogy vitte el a mentő? :D

sokáig nem merte senkinek elmondni a dolgot...ha hangosan mindenki füle hallatára nyilatkozott a leszbi csaj akkor elég sokan tudtak erről, a szülei miért nem?!

Válasszon új sulit...ez a legjobb megoldás egyébként

(ha igaz ez a sztori egyáltalán)

2013. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!