Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki azt, hogy az egyetlen ok a visszautasításra az lehet, ha ronda valaki?

Figyelt kérdés

Folyton sírtok, hogy a szép lányok visszautasítanak, kinevetnek, kicsúfolnak benneteket. Ettől azonban nem kellene leírni minden szép lányt - van, aki azért szép, mert annak született, és ezek mellett még a külsejével is törődik, de sok más is érdekli. Van, aki azért szép, mert csak az érdekli, és órákat képes eltölteni a tükör előtt, 2 órával korábban kel suli/munka előtt, hogy fel tudja vinni az alapozót, szemhéjtust, újralakkozza a körmét és kivasalja a haját. Egyébként meg ronda ismerőseim között is vannak olyan lányok/fiúk, akik olyan bunkók, hogy még azt is letagadnám, hogy egyáltalán tudom kik azok. o.O


Mielőtt megtetszik valaki, érdemes kutakodni utána egy picit, hogy mégis miket szeret, hogyan viselkedik. Ha átlagos ask rib*nc, aki névvel nyal, név nélkül olt, és a válaszai így hangzanak, hogy "anyád p*csája, k*rva anyád", akkor valóban ez a lány kell nektek? Az ilyen emberek sokszor ok nélkül röhögnek ki másokat, így te se biztos, hogy csúnya pasi vagy, csak egyszerűen ők ilyen elszálltak.


Vannak a rendes lányok...Nos, ott a visszautasítás oka általában nem a külső...Lehet, hogy van már valami alakulóban másik pasival, van aki tetszik nekik, esetleg még nem tették túl magukat egy bizonyos fiún vagy férfin.


Mint tudjuk, a szerelem olyan köcsög egy érzés, hogy nem az alapján alakul ki, hogy milyen szép, milyen okos, milyen kedves a másik ráadásul még az anyagi helyzete is átlagon felüli...hanem, csak megszeretjük, kész.Ha nem indul be a kémia, nincs meg az a szikra,akkor pedig fölösleges folytatni, és azt azért mindenki tudja.

Van olyan is, hogy szépnek tartunk valakit, például egy színészre azt mondom, hogy húú, de jól néz ki...de lehet, hogy ha a valóságban odajönne hozzám, nem akarnék barátságnál többet.

Én is ismerek egy jófej srácot, akinek a külseje is rendben van, és szerencsés lesz a lány, akivel összejön, de nekem mégsem jött be - nem indult be a kémia, és így zavart is, hogy folyton közel hajolt hozzám, és amikor hátráltam, követett, hogy ne szökjek meg. Ha valakinek viszont tetszeni fog ő, ez tuti nem fogja zavarni. XD


Szóval legyetek tökösek, és ne a hülye, elmebeteg elkényeztetett p*csák és raj csávók véleményére adjatok! Azok valóságshow-kon élnek, a divatmagazinok és a horoszkóp mutatja nekik az utat...most komolyan kéne olyan otthonra is?


Akkor se keseredjetek el, ha előre nem derült ki, hogy valaki olyan lesz, amit nem is sejtettél! Nekem van egy átlagos kinézetű lány osztálytársam, azt hittem, hogy szende, ártatlan szűzleány, aki max. beszélget a fiúkkal, akik kiszemelik őt, erre kiderült, hogy 1 falu egy az egybe már biztosan végigment rajta. XD


2013. márc. 28. 15:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ugye milyen szemetek a darazsak? :D Én sem szeretem őket, mocskos dögök, akik ha megcsípnek, nem elég, hogy melitint fecskendeznek beléd, még egy adag acetil-kolint is kapsz hozzá (lényegében emiatt fájdalmasabb a csípésük) Amúgy én is még reménykedem a szívem mélyén, de kicsi rá a reális esély. Már olyan statisztikai dolgokon is gondolkoztam így, több, mint 200 elutasítás után, hogy mekkora az a merítési tartomány, ahol már nem változnak szignifikánsan az eredmények.
2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Jah igen, szörnyűek. :D


Amúgy nem csak arra írjátok, hogy szép lány, aki tényleg nagyon szép, hanem úgy arra is, aki nem annyira extrém, szembetűnő módon szebb, mint a többi, hanem az átlagosakra is? :D mert a 100kg már azért elég szélsőséges :D

2013. márc. 28. 20:37
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a szép-nem szép dolog tök érdekes mert pl szobatársammal mindig harcban állunk miatt. Aki nekem szép az neki egyáltalán nem, és fordítva.


nekem fontos, hogy sportos legyen és ne legyen kikent műr*banc. neki meg az olyanok tetszenek..

2013. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!