Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok működhet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok működhet? Egyáltalán komolyan gondolja e? Interneten ismerkedtünk meg. Nem lakik olyan vészesen messze ő is hangsúlyozza mindig hogy ez nem távolság.

Figyelt kérdés
Szóval több mint 3 hónapja beszélgetünk neten, telefonon,mindig keres.Állítása szerint szeret engem nagyon kellenék neki, nagyon szüksége lenne rám. De lejönni nem igen akar azt vettem észre. Tudom munka stb. de mikor hétvégén , vasárnap ráér a kocsmába ül a haverjaival. Folyton mondja hogy legyek türelemmel még egy kicsit mert rossz ez így,hát igen.Össze fog jönni csak még kicsit legyek türelmes.Volt olyan hogy megmondtam neki hagyjuk inkább nem szeretnék veled beszélni.Erre ő megérti de elfogadja es örült egyáltalán hogy beszélgethetett egy ilyen lánnyal. 3 napig bírta ,írt, hogy hogy vagyok hiányol.És tényleg rossz volt hogy nem beszéltünk. Szerintem először neki kéne lejönni. Ha én mennék szerintem ráérne. Menjek én ,vagy várjak ,vagy mit csinaljak szerintetek? Nagy kérdőjel a srác számomra.
2013. jan. 26. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mer lépni..
2013. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,ha ilyen puha.öcs akkor nem érdemli meg azt sem hogy neten beszélgessetek. Férfi dolga az első lépés, ha ő nem teszi meg akkor találni fogsz mást!
2013. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!