Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha féltékenyek rám, tudják?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha féltékenyek rám, tudják? És én lehet, az vagyok?

Figyelt kérdés
Mindig is fiúkkal barátkoztam és folyton velük lehetett látni.Eddig szinte minden lány utált, csak azok nem, akiket ismertem rendesen. Ezt elmondtam valakiknek, akik azt mondták, hogy ők csak féltékenyek voltak. Vajon igaz ez? Meg van egy lány akit én nagyon nem kedvelek, mert ő se engem, és hazugságokat terjeszt rólam. De én nem érzem magam féltékenynek rá, mert nem irigylem az életét, meg semmi.. De lehet, hogy tudat alatt féltékenységből nem bírom?
2013. márc. 28. 22:19
 1/1 anonim ***** válasza:
általában, ha valakit utálsz, az azért van, mert féltékeny vagy rá valamilyen okból.de ha valakit utálsz, az akkor fordul elő, ha az illető nem közömbös számunkra. kérdezd meg tőle, ezeket miért csinálja, és próbáld meg őt megismerni.hidd el mindenkit lehet szeretni.remélem segítettem.
2013. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!