Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok milyen férfit számotokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen férfit számotokra a vonzóbb?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a külső adottságok egyformák csak a viselkedési minta nem.

Melyik számotokra a vonzóbb a macsó (alfa) vagy esetleg a visszahúzodóbb intellektuális?



2013. márc. 29. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel én is visszahúzódó vagyok, ezért az utóbbi ://
2013. márc. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
utóbbi:)
2013. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
utóbbi N
2013. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ártana bővebben kifejtened a két "prototípus" jellemzőit. Az intellektus nálam alapkövetelmény, lételemeim a rendszeres magasröptű beszélgetések, és az sem árt, ha az illetőt némi művészi hajlammal áldották meg az égiek. Klasszikus értelemben véve a "macsó" imázshoz tartozik a csípős, cinikus beszólások megejtésére való képesség, illetve a magabiztosság. Ezek egyike sem zavar engem, bár nem kritérium, hogy rendelkezzél velük. A félrevonultság megint csak "vagy van vagy nincs" kategória, mivel az alaptermészetem zárkózott, egy harsány srácról előbb feltételezem, hogy nem való hozzám, de nyilván észreveszem az ellenkezőjét is. Egyvalami nagyon zavar: a trófeavadászat. Úgy értem, felőlem mindenki a neki tetsző életmódot űzheti, csak engem ne próbáljon negédes szöveggel palira venni, mert az többszörösen, különféle területeken sértené az önérzetemet, nem is beszélve arról, mennyire menne a bizalom rovására.

Egyszóval: édeskevés, amit megadtál. Nem tudni biztosan, mit értesz alatta. Ennyi alapján bejöhet mindkettő, és az sem kizárt, hogy egyik sem.

2013. márc. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
sablonokat értek ezalatt ami egy 7 köznapi embernek beugrik de jól asszociáltál meg pl a macsó viselkedés megjátszott a legtöbb estben , vagy estleg még ha valamelyik viselkedés minta bejön amit nem írtam vagy más az ideálotok azt is kifejtehetitek kíváncsian olvasom ..
2013. márc. 29. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel én visszahúzódóbb vagyok, inkább mindig magabiztosabbakat választottam. A macsó stílus nem jön be, de a visszahúzódó nálam mindenképp kizárva, nem tudtam velük soha jól meglenni.
2013. márc. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
legyen nagyon intellektuális, és nem zavar ha kicsit visszahúzódó, ha nem teljesen szerencsétlen vagy kuka
2013. márc. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sármos, vagány, intellektussal keverve.
2013. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy még az átlagemberek rétegén belül is előfordul a csoportosulás és sokkal többféleképp definiálja a társadalom az adott szót, mint gondolnád. Ha nagyon szó szerint akarlak értelmezni és tényleg csak az általános viselkedésre kiterjeszteni a "macsó" jelzőt (tehát első pillantásra annak tűnő fiatalembert képzelek magam elé, s nem olyat, aki valóban a fizikális élvezetek hajszolója), azt kell mondanom, nem feltétlen jelent kizáró okot a vonás, bár tény, hogy az ismerkedést megnehezíti és a viselőjének is többet kell bizonyítania előttem, mint egy szerényebb fiúnak. Magyarán alapvetően az a szimpatikusabb, aki kevésbé tükröz rendíthetetlen önbizalmat.

(Négyes voltam.)

2013. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, ezért nem igazán jönnek be a visszahúzódók, nem azért, mert "gázak" vagy ilyesmi, csak attól félek hogy akkor egyikőnk se mer lépni és az nem túl jó, ezért inkább az előbbi.
2013. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!