Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül hosszabb párkapcsolatot találnom?

Figyelt kérdés

Ez az év párkapcsolatilag katasztrófa volt.

Áprilisban volt egy srác akibe belezúgtam,küzdöttem érte,mikor megszereztem olyan boldog voltam.

Mindenki azt mondta öröm minket nézni aztán egyszer csak fontosabbak lettek neki a haverok,nem tudok elkötelezni magam szöveg és szakítottunk :(

Nyár elején egy srác hívott el többször is randira,egyszer csak belementem,megismerkedtünk,msneztünk,nyár közepén kezdődött a kapcsolatunk.

Mondta hogy szeret sok mindent megadott nekem olyat is amit nem kértem,elkényeztetett.

Az édesanyja külsőleg dönt a fia párja felől,mivel én teltkarcsú lány vagyok nem tetszettem neki. Azt mondta a fiának ha molett nővel akar lenni kitagadja,a fiú elhagyott :(

Most októberben is kialakult egy kapcsolatom,mondta a szépet és a jót,anyuja elfogadott engem,szeretett,minden nap küldte az smst,azt hittem ő más mint a többi.

Egy nap összevesztünk mert részeg volt...

Aztán másnap rám ír hiányzom neki,találkozzunk,én hülye elmentem és egy lány ismerősével vártak a fiú nevetve hozzám vágta vége és elmentek,mai napig sem tudom miért :(


Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Lehet jobb lenne ha nem lenne több kapcsolatom,maradnék szingli :(

Nagyon szomorú vagyok,szerintetek miért vagyok ilyen szerencsétlen? Van aki hasonló cipőben jár?

Kérlek bunkó válaszokat ne,nem esne jól,főleg most :(


2009. dec. 4. 01:51
 1/7 A kérdező kommentje:

Mielőtt jönnének a hány éves vagy kommentek...

18 éves vagyok

2009. dec. 4. 01:52
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Kérlek,ne szomorkodj,tudod,velem is nagyon sokszor elbántak már.Volt,hogy rangon alulinak tartottak,volt,hogy sms-ben dobtak ki,de úgy,hogy közben 10 en rajtam röhögtek,és még sorolhatnám!De nem adtam fel,és küzdöttem!Aztán megtaláltam a Nagy Szerelmet,aki azóta is a társam!Szóval,fel a fejjel,és ne csüggedj,majd akik elbántak Veled,megkapják a Sorstól méltó büntetésüket!Isten nem bottal ver...Nyugi,lesz ez még így se!
2009. dec. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én életem azóta tökéletes, hogy nincs pasi az életemben. Már 5 éve... jó érzés. Próbáld ki:)
2009. dec. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is igaz,nincs pasi,nincs írás! :-) Nincs,aki fájdalmat okozzon! Első voltam.
2009. dec. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami hiányzik nekem. VAn egy ugrás a szakításaidba.

Biztos vagy benne hogy semmi olyat nem teszel amit a fiúk nem szeretnek? Csak azért kérdem mert neked akarok jót. Ha megtalálnánk ezt a dolgot akkor utána talán lehetnél boldog.

2009. dec. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Á, nem szabad feladni :)


De ahogy írtad:

1. pasi, tanulsága: nem futunk fiúk után (azt írtad nagyon megtetszett és aztán megszerezted. ha a pasi magától nem erőlteti magát, akkor nem szabad vele foglalkozni)


2. anyuci pici fiával szintén nem járunk :)


3. szimplán idióta, vannak ilyen hibbant hapsik is, mindenki belefut ilyenbe egyszer-kétszer.


Úgyhogy semmi gond, majd lesz másik :)


31/N

2009. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy miért az ilyen pasikat találják meg a nők, engem meg sosem? 21F
2009. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!