Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem sikerül pasit találnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem sikerül pasit találnom, pedig már 20 éves vok. Igaz, van 1 barátom, de elhanyagol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
mostanában kezdtem el kijárni a barátnőkkel, eddig kb. 1,5 évig bent gubbasztottunk a pasimmal a négy fal között, és már nagyon unom.. nincs pénze, nincs pénze.. legalabbis akkor, amikor velem kellene buliznia.. most meg keddre megbeszélte vmi haverjával, h mennek billiárdozni, mert jön annak a csaja, és h menjek én is. pedig a bulikon én semmit nem kérek tőle, ilyent, h pia, belépő, stb. és mégis.. közben meg annyira vágyom vki újra, de olyan, mintha eltűntek volna a rendes pasik.. :S
2010. júl. 4. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszi azt mindenki hogy eltüntek a rendes pasik?

Egyszer te is találsz egy normálisat...

Ha meg már nem érzed a kapcsolatotokban a tüzet vagy nem érzed hogy szereted akkor hagyjad....

Amúgy én meg egy rendes csajt nem találok(eljárok bulizni szórakozni stb...)

20F

2010. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hat, akkor ismerkedjunk? :) vicceltem.. azért hiszem azt, mert pl. szórakozóhelyen nem igazán lehet talalni, szinhazban meg dettó.. legalabbis, én nem lakok vmi nagy városban, és szinte ugyanazok az emberek járnak szinhazba.. a másik meg, h ha vki mégis bepróbálkozik, akkor az nagyon bunkó.. :S nincsenek nagy elvárásaim, de ismerje már legalább a magyar helyesirás szabályait, meg tudja, h ki volt az a Csáth Géza..
2010. júl. 4. 00:35
 3/13 Timi: ) ***** válasza:

Ha nem vagy boldog ebben a kapcsolatban,akkor hagyd el..ennyire egyszerű.

Elmész barátnőkkel csavarogni,megismersz egy új srácot és hátha ő vele jobb lesz.

Próbálkozni kell,igenis vannak rendes pasik!

:)

2010. júl. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
timi, te hány éves vagy, és hány hosszú kapcs. od volt?? mert ez sajnos, nem ennyire egyszerű.. :S most is voltunk városban, pénteken, ok, az csak 1 pizzéria volt, de jövő héten megyunk bulizni, már várom.. de akkor is.. :S
2010. júl. 4. 00:36
 5/13 Timi: ) ***** válasza:

23 vok,és volt 4 hosszabb kapcsolatom.

Ha a kis városodban nincs lehetőség ismerkedésre te szerinted,akkor menj el egy közelebbi városba vagy valahová ahol vannak jó helyek,biztos van ilyen.

Vagy pl.net,társkereső stb..mai világba...

én sem hittem a netes ismerkedésben,mégis itt"neten találtam párra,és nagyon jól megvagyunk!!

Jobbat nem tudok mondani...

Esetleg,akkor majd valaki más mond!

Sok szerencsét!

2010. júl. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

17 éves jóképű fiúval összejönnél?

ha igen írj privit:D

2010. júl. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudjátok az a baj, hogy akit ti rendes pasinak tituláltok az mind fél csajozni, aki meg a szexre hajt az csajozik is mert nem érdekli ha elutasítják, így kész a körforgás.
2010. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hmm, van benne vmi, amit az utolsó mond.. de akkor is, tuti, h van olyan pasi, aki rendes is, és nem is fél csajozni..


a 17 éves pasinak üzenem, h aranyos, de kissé fiatal hozzám.. :)

2010. júl. 4. 01:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Van bizonyára, de kevés, akik kapósak is épp ezért, én is ilyen leszek nem sokára:)Mert szembenézek a félelmeimmel és csajozok majd!
2010. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

HAHAHA ANTIFACES - Sex :D



válasz: vegyél egy kutyát xd.

2010. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!