Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti meddig próbálkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti meddig próbálkoztok flörtölni egy csajjal, akinek valószínűleg tetszetek?

Figyelt kérdés

sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy meddig marad meg az érdeklődés részetekről, ha a kiszemelt csaj csak időnként reagál a közeledésetekre? (nem tudsz róla de a csaj azért csinálja ezt mert félős) amikor viszont összeszedi magát, akkor egyértelmű, hogy bejössz neki. szóval kapsz hideget meleget is. ez mennyire tartja fenn az érdeklődést nálatok?

előre is köszi a válaszokat:)


2013. márc. 30. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha reagál akkor ostromlom.De az is véges ám.2 max 3 hónap ha nincs semmi.
2013. márc. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez inkább zavaró.

A férfinak az a dolga, hogy kezdeményezzen a nőnek meg hogy erre egyértelmű visszajelzést adjon.


Fél? Mitől?

2013. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
nagypapi kolbászától
2013. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, én ilyen vagyok:( néha megy, néha nem... zavarban vagyok, ennyi. pedig nem vagyok ronda :)
2013. márc. 30. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor oldódj fel,merj viszonozni különben mindenki feladja.
2013. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!