Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ha egy lány, akinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ha egy lány, akinél próbálkoztok bejelenti, hogy leszbikus, mit reagáltok?

Figyelt kérdés
A leszbikus pedig nem azt jelenti, hogy na majd két csajjal fogod csinálni. Ne legyél ilyen hülye.

2013. márc. 28. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beöltöznék lánynak
2013. márc. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

kb. így reagálnak ahogy írod: nem baj, majd beveszünk valakit 3.-nak -.-

vagy: á, hiszem ha látom (mintha olyan könnyű lenne becsajozni a sok hetero között)

nem vesznek komolyan, azt hiszik, lekoptató duma

tökön tudnám néha őket rúgni ezért

2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:
"Basszki"
2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Csak annyit mondanék,hogy "ez az én formám" :)
2013. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
:)
2013. márc. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt azért le lehet szűrni :D
2013. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem sok homoszexuális lány/fiú ismerősöm van, és könnyen rá lehet jönni, arra, hogy valóban az lenne. ilyen pl az érdeklődési körük,de sokszor öltözködésből,viselkedésből,beszédstílusból is jól levehető. persze,van aki jól leplezi,de azok általában,nem fogják neked azt mondani, hogy "ne próbálkozz,mert leszbikus vagyok". szóval,lehet a lány csak azt mondta, mert nem szeretne tőled semmit. tehát,hogyha szerelmes vagy belé, küzdj az esélyeidért, ha pedig,csak meg akarod dugni/vagy kavarni szeretnél vele, hagyjad,mert ő nem szeretné.
2013. márc. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Falkaparó: Gondolom az átlag pasinak nem a fiús lányok jönnek be, így ha egy lányos leszbikushoz megy oda, mégis miből szűri le?
2013. márc. 28. 21:37
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es: Semmit se leplezek, mégse szokta senki előre gondolni rólam a dolgot. Meglepődnek, mikor elmondom, mert én nem titkolom. Csak unom, amikor egy pasi bepróbálkozik...
2013. márc. 28. 21:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
én totál fiús vagyok és úgy jönnek oda... szóval sokszor nem értem őket, mi a jó fr@ncot látnak bennem ami nekik vonzó
2013. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!