Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek boldog úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek boldog úgy, hogy 25 év alatt nem volt részem se szerelemben, se kalandban nővel?

Figyelt kérdés
25/F
2013. márc. 30. 18:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

foglald le magad azzal amit szeretsz, és ne sajnáld rá az időt meg a pénzt.


Szerintem nő meg bäszás nélkül is lehet boldog az ember.

2013. márc. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én inkább az öngyilkosságot választom, mint azt, hogy egyedül és magányosan leélek 60-70 évet...
2013. márc. 30. 18:10
 3/16 anonim ***** válasza:
az végül is legalább ingyen van és utána a pénz miatt sem kell majd aggódnod...
2013. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha nem tudod átszakítani a saját korlátaidat akkor hulljon a férgese! legalább okos vagy? mennyi csúnya, de okos- és egyben gazdag férfi van aki 50-60 évesen ebben a pillanatban is a Playboy-ba illő 20 éves csajokat szo*patja! de ha neked jobb a könnyebb út...
2013. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és akkor miért nem inkább ismerkedni próbálasz, mint hogy itt keseregsz 25 évesen?
2013. márc. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 zaphod ***** válasza:
45%
Ha rámírsz privben, küldök neked egy ebookot a nőkről. Nekem nagyon sokat segített, amikor hasonló gondolataim voltak 19 évesen, mert alig volt valami sikerem a lányoknál. Most, egy évvel később igaz, hogy még mindig szűz vagyok, de helyrejött az önértékelésem, találtam egy lányt, akivel mindketten nagyon szeretjük egymást, és tudom, hogy ha esetleg mégsem ő lesz az igazi, akkor hogyan találjak másikat.
2013. márc. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Légy buddhista pap, ők is boldogok nő nélkül. :D
2013. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

,,legalább okos vagy?"


Hát annyira okos csak vagyok, ha nagyon dühös leszek, meg kanos, akkor befizetek egy prostinak, mert végülis megtehetem. :D

2013. márc. 30. 19:01
 9/16 anonim ***** válasza:
én 24 leszek nyáron, szűz vagyok szintén, mint te. De tavaly regeltem egy társkeresőre azóta 3 csajjal randiztam, ebből 1-ből majdnem lett valami, jelenleg is randizom valakivel, bár nem tudom ebből mi lesz végül. Szerintem rá kéne jönnöd hogy a szex nem valami nagy ördöngőség, ez az egész "jaj istenem, még szűz vagyok" dolog túl van misztifikálva. Előbb utóbb eljön úgy is, ha megtetszel valakinek, akiért te is odavagy. De neked kell tenned érte, és ezért kell önmagad adnod, azt aki vagy, és akkor menni fog. Csak egy tipp (23/F)
2013. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Akkor öngyilkold meg magad és a problémád máris megoldva.


Elég baj ha a boldogságot más emberhez vagy tárgyhoz kötöd. amíg ezen nem tudsz változtatni addig sosem leszel boldog.

2013. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!