Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek a "net szerelemben"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek a "net szerelemben"?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 14:51
 1/10 spongyabob8 válasza:
igen! mert én is így vagyok most:)
2013. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem. egyrészt neten mindenki annak mutatja magát aminek csak akarja. Ha sosem találkoztok az nem kapcsolat. Mellesleg webkamerán keresztül nem fognak megd.gni
2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem nagyon!


szerintem interneten max baráti kapcsolatot lehet kialakítani

2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"kisherceg" te vagy az? :D
2013. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem éppen :D
2013. jan. 28. 14:56
 6/10 anonim ***** válasza:
én abban hiszek, hogy kezdetnek nem rossz. :)
2013. jan. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap múlva tudok válaszolni erre a kérdésre.:)
2013. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem neten sem mindenki kamuzik, én például nem szoktam, ha valakivel neten összebarátkozok, mikor élőben is találkozunk kialakúlhat valami.
2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Létezik, de találkozzatok minél előbb!
2013. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A net megtévesztő, mert a legtöbb ember számára sokkal fontosabb a külső (a potenciális partneré), mint azt magáról hiszi.

(Ez saját tapasztalat is.)


Szóval azt fel lehet mérni, hogy szellemileg mennyire gazdag valaki, de minden egyébre (ott a mastercard) csak a személyes találkozó adhat választ. Sokan pl személyesen nem tudnak úgy megnyilvánulni, mint írásban. Én tizenévesen chat-en elég sok mélységet megjártam (szellemi és khm... nem szellemi értelemben is), de csak 1-2 éves késéssel tudtam ugyanezeket élőben is megvalósítani.


A fentiekből következik, hogy lehet nagyon durván odalenni valakiért neten keresztül, de a személyes találkozón rendszerint tök mást kapsz, mint amit vártál - ami nem jelenti, hogy kevesebbet, csak _mást_.


Ezért én azt javaslom -és azt a taktikát követem, ha úgy hozza a sors- hogy leszabályozom magamat, figyelmeztetem magamat, hogy héé, ezt éppenséggel egy nagy szőrös yeti is írhatta. Ha piszkálja a fantáziámat, akkor találkozni kell és meglátjuk.


Én kb 3 netes ismerőssel találkoztam (nem volt szerelem, csak beszélgettünk), érdekes volt, szereztek nekem 1-1 kellemes, vagy legalábbis nem haszontalan délutánt-estét.


Aztán netes szerelem... hááát egy kedves barátom netes társkeresőn ismerte meg a jelenlegi férjét. Ősszel szült, egy csodaszép kisbabájuk van, úgy néznek ki a karácsonyi képükön, hogy fotóboltolni se lehet szebbet.


Persze vannak perverzek is :-D

2013. jan. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!