Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik miért teszitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik miért teszitek az életvidám csajokat "barát zónába"?

Figyelt kérdés

Miért érzem azt,hogy a pasik csak állandóan "barát zónába" raknak?Nem érzem magam se csúnyának,sőt igénytelen sem vagyok.158 cm magas vagyok,és 45 kg.Igaz nem vakolom a képem állandóan.

Jó fej vagyok,és életvidám akivel mindenről el lehet dumálni.Még sincs 1 olyan pasi sem körülöttem,akinek be is jönnék..Már kezdek csüggedni.


2012. jún. 6. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is életvidám vagyok, nem vakolom magam egyáltalán, csak rám meg tapadnak. Ami elég kellemetlen, mert nekem van barátom.


Szóval ha gondolod összebeszélünk, azt az én udvarlóimat átpasszolom neked. Ok?

2012. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hu ez nagyon jo klerdes. En eddig 1 baratnomet raktam baratno zonaba :D mert jo vele dum mindenrol lehet vele beszelni aranyos sexy jol nez ki stb de valamiert megsem volt szikra felollem o akart volna tobbet de mondtam nekem nem menne kihasznalni meg nem akartam h szeretkezunk es kesz mert akk gajra ment volna (a baratsagunk)pedig nem tizen evesek vagyunk :D 23 vok es o is 23 szal.... Csak siman vannak olyan emberek akivel jol erzi az ember magat es nem akar tobbet igy lesz ferfi no baratsag bar az ex baratnom feltekeny volt ra de nem ertettem meg h miert mikor semmi az eg vilagon nem tortent kozottunk soha :D 23 F
2012. jún. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy viselkedsz hogy csak barátnak való vagy akkor ne is csodálkozz.
2012. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3/3 nak igaza van azt ki Felejtettem
2012. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért milyennek kéne lennem?Kipakolni mindenem,és rájuk mászni?Az nem én lennék :)
2012. jún. 6. 16:55
 6/14 anonim ***** válasza:

Mutass képet! :D


Nem lehet, hogy tartanak tőled, mert kevésnek érzik magukat hozzád? A legtöbb srácnak sok biztatás kell, hogy lépni merjen.

2012. jún. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert el tudok hülyülni bárkivel.Poénokat is veszem,csak olyan vagyok ha látom,hogy bántja valami a másikat,akk áll nekem öntik ki a szívüket.Én vagyok a lelki szemetes láda,ahogy mondani szokás.
2012. jún. 6. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

Picike vagy ezért bármennyire is dögösen nézel ki nem tudnék veled járni. Viszont barát barátnőnek imádom az ilyen pici lányokat mer aranyosak és ha olyan jó a barátság lehet őket emelgetni szorongatni dobálni a strandon meg ilyenek :D


De járni nem tudnék velük, hülyén érezném magam hogy megyünk kézenfogva mintha a lányom lenne.


25/F/188 cm

2012. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

na,egy újabb kertész kisasszony:)

nem gyökerekkel kéne foglalkozni:D

2012. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az nem barátzóna, hanem a "megdugom ha épp nem lesz más" zóna. Csak, hogy szokjátok a törődést.
2012. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!