Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes társkeresőn ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn ismerkedés az mennyire kapufa? Bejött már valakinek vagy többnyire csalódás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

50-50

próbáld meg,veszteni nem tudsz

2013. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem még egyikse :D

L/18

2013. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma csalódtam egy rohadt nagyot. Addig nem volt baj míg csak egy képet láttam a lányról, de a hangja az annyira gáz volt, hogy el sem mentem a randira. 25/F
2013. márc. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Oszinten szolva nekem sem jott be egy se.


Internet meg csak-csak, de a tarskeresok a penzlehuzasrol szolnak 90%.


21/F

2013. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A társkereső nem jó, nagyon szar!


Ismerkedhetsz fórumon, játékban, Facebook csoportban a neten közös érdeklődési körű emberekkel, az összejöhet, de a társkeresőnél nagyon-nagyon pici az esély. Ott már erőltetni kell a szerelmet, nem csak magától hull ránk, mint a hó, és ennek megfelelő emberek is vannak rajta.

2013. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor lehet hasznos. Férfiként viszont ha nem nézel ki baromi jól, akkor esélytelen.
2013. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt onnan hosszabb kapcsolatom is, olyan is volt, akivel azóta barátok lettünk (párként nem illünk össze). De rengeteg rosszul sikerült randiból és beszélgetésből volt ez a két értelmes srác.


25/N

2013. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van esély rá, nővérem és a férje is társkeresővel ismerkedtek meg. De nem vedd készpénznek, óriási szerencse, és sok próbálkozás kellett hozzá. Ha már interneten ismerkedés, én is inkább javasolnám a Facebook csoportokat és netes fórumokat, ahol legalább tudod, hogy egy közös érdeklődés már adott.
2013. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én társkeresőn, fél év és 3 csalódás után ismertem meg a férjemet, illetve egyik volt osztálytársam is az ő férjét. ők már babát is várnak.


amióta belecsöppentem a randik és párkapcsolatok világába, 5 év alatt, senki más nem illett hozzám olyan szinten mint a férjem. nagy mázlim volt:) szóval nekem bejött.


27/N

2013. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!