Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vab egy fiú akibe beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vab egy fiú akibe beleszerettem. Először még úgy éreztem ban esélyem de most már valószínűtlennek tartom. Az a bökkenő hogy nem tudom elfelejteni (és nem is akarom! )?

Figyelt kérdés
Messze lakik tőlem, pár órányira egy barát nőm, akihez nyaranta lejárok. Nos ez a fiú az ő szomszédunk ráadásul a csaj uncsitesója. Először flörtölt velem mosolygott rám. Mikor haza jöttem rájöttem hogy szeretem, és elkezdtem neki írogatni minden nyálas story-t. Válaszolt de látszott hogy nem érdeklem. Ez egy ève volt . Most ezekért bocsánatot kértem tőle , azt mondta nem haragszik. Ez jó jel? Mit tegyek ha meg akarom hóhítani? (am az értelmetlen válaszok ellen leírom : ha összejönnénk legalább egy hónapban párszor tudnánk talizni.) Én 14 ő 15 éves. Help please! :)?

2013. márc. 30. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2013. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

hóhitani? :D

hát hóhitsd meg de hangosan hóhógass mert a szomszédok már alszanak :)

2013. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még fiatalok vagytok. Lehet, hogy neki ennyi idősen még nem is a kapcsolaton jár az esze.

Ne nyálas story-t írj, hanem ismerkedj! Lehet, hogy ha ajtóstul rontasz be a házba, megijeszted szegényt.


Az szerintem jogos, hogy nem haragszik. Miért kéne?

2013. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hülyeséggel kíméljetek! :/
2013. márc. 30. 21:41
 5/9 A kérdező kommentje:
Neki már volt barátnője!
2013. márc. 30. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:
De ez az egyéb és nem a szexualitás.
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1. Lehet, hogy flörtölt, de nem feltétlenül akart tőled bármit is. Talán csak szimplán élvezte a flörtöt, és ennyi. 2. Szerintem nem szerelem az, amit érzel, bár nem tudom, mi történt ott, mennyit beszélgettetek, de nem hinném, hogy ennyi idő elég lett volna a szerelem kialakulásához. 3. Általában nem szeretjük a nyálas dolgokat, talán ez is taszítóan hatott rá. Ha gondolod, írj neki, beszélgessetek, aztán ha érdekled őt (és elég bátor), akkor valószínűleg lépni fog. De ha abszolút nem látsz rajta érdeklődést, akkor inkább hagyd, mindkettőtök érdekében.
2013. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ez az egyéb és nem a szexualitás.
2013. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez hogy jön ide? Persze hogy nem szexuális!
2013. márc. 30. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!