Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedhetnék új emberekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék új emberekkel? L19

Figyelt kérdés
Valamint barátokat szerezni? 19 éves lány vagyok, most, nem rég költöztem ki külföldre. Szinte senkit sem ismerek ebben az országban, még a városban sem, teljesen egyedül vagyok. A régi ismerőseimmel szinte semmi esélyt sem látok, hogy rendszeresen találkozzak, csak neten beszélünk párszor. Buli helyek, meg hasonlók kizárva. Gondoltam már rá, de egyedül lány nem szívesen járnék este, nem is nagyon kedvelem a clubokat. Beülős, iszogatós helyre már inkább elmennék, de viszont azt túl cikinek tartom, hogy oda is egyedül... vagy nem? Szerintetek?

2013. márc. 30. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a kulturált pubokra egyedül elmenni nem ciki... estére ugyis egy halom baártod lesz ott. :) És a legjobb sztorik sem salátaevéssel kezdödnek :)
2013. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tuti beülnék, veszíteni nem veszíthetsz semmit. szerintem az otthon vagy egy bárban üldögélés közül az első biztos nem segít hozzá a barátokhoz. biztos sokakat érdekelsz majd, főleg így, hogy külföldi:P vagy.
2013. márc. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj érdeklődni a városban, hová járnak magyarok (már ha nem külföldiekkel akarsz ismerkedni). Sok városban vannak többé-kevésbé külön magyar helyek, magyar intézmények, itt egyrészt esetleg barátokra is találhatsz, másrészt meg ha jó fejek, akkor a segítségedre is lehetnek. Ha sok magyar él abban a városban, és mondjuk ott kóborolsz, akkor lehet, hogy véletlenszerűen is találsz valami helyet. Vagy ha magyar beszédet hallasz, akkor menj oda, hátha nem zavarnak el. :)
2013. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amúgy melyik országban vagy?
2013. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!