Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Selejtnek, és hulladéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtnek, és hulladéknak számítok azáltal, hogy 24 évig nem voltam egy nővel sem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 15:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Engem ez kimondottan vonzana :) és nee prostizz pls, később nagyon meg fogod bánni+bármit összeszedhetsz...

21L

2013. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Nem értem, egy nő honnan tudná már a visszautasítás előtt (ha meg is történne a visszautasítás), hogy te nem voltál még egy nővel sem... nem akarlak rábeszélni, de ha ezzel is problémád van akkor szimplán hazudd azt, hogy voltál már nővel... persze ha csak megkérdezi, ha nem, nem kell szóbahozni
2013. márc. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ha ez a konkrét tény nem is derül ki, de látszódik az, ha valaki nem tud jól bánni a nőkkel. Türelmem meg szinte nulla ahhoz most, hogy átverekedjem magam több száz, akár ezer nő visszautasításán a tapasztalatlanságom miatt. Ilyen világot élünk. Muszáj bizonyos életkorig minimum 1 nővel szexelni, különben egyedül marad az ember a markával.
2013. márc. 31. 16:58
 24/30 anonim ***** válasza:
későn érő fajta
2013. márc. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Megsúgom neked, elég sok fiú/férfi van, aki volt már nővel, igénytelen, kiélt ribikkel, és nem tud a nőkkel bánni, legalábbis a normális, értelmes, értékelt kategóriával nem.
2013. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Én meg aztán semelyikkel se normálisan. :D
2013. márc. 31. 17:15
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem én 23 évesen vesztettem el de én azért mert 23 éves koromtól kezdtem csajozni addig nem is érdekeltek úgy.
2013. márc. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

HA elmész prostizni, az nem egyenlő azzal, hogy fogsz tudni bánni a nőkkel. A prosti leápol, oszt szevasz. Ő nem fog nőként viselkedni szex közben, nem éli át, hanem szimolán a munkáját végzi, tehát ezzel nem leszel előrébb.


És nem azt mondtam fentem, hogy ha valaki elveszti a szüzességét, akkor mindenkit meg akar utána majd húzni, hanem azt, hogy kíváncs lesz, hogy milyen lehet mással. Nem 30 másikkal, de egy-két másik partnerre tuti kíváncsi lesz.

(12. voltam)

2013. márc. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

* szimplán

* fentebb

Bocs a hibákért.

2013. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
2013. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!