Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valaki erez ugy mint en, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki erez ugy mint en, hogy egy genetikai hulladeknak tartja magat?

Figyelt kérdés
Ronda is vagyok nincs szerencsem a lanyoknal. Nem nagyok ertek a muszaki dolgokhoz sem. Nem vagyok ezermester sem. Nem ertek a komuvesseghez es a hazepiteshez sem. Nem vagyok autoszerelo sem, nem tudok az auton egy kereket kicserelni. Ha vigyazok nagyon, sokszor akkor is uldoz a balszerencse. Pl kalapacsolas kozben leesik a kalapacs feje es osszetorik a csempe emiatt. Van ertelke igy elni???
2012. aug. 1. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

nézd meg őt. és gondoölkozz el b*zdmeg....


http://www.youtube.com/watch?v=jkSKQyo2jMI

2012. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minden fejben dől el.Hogy mit gondolsz magadról....

Ha ilyen negativan állsz hozzá mindenhez akkor ilyen lesz a körülötted lévő világ is.Próbáld meg pozitivan látni a dolgokat és nézd meg az eredményt;)

2012. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Herllrider linkelt videóját nézve,hogy eltörpülnek a saját problémák ilyenkor...,nem semmi.
2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én is ronda vagyok, olyan szar genetikát kaptam, mint a ház.

ronda a bőröm, sza.rok a lábaim(ezen még változtatni sem tudok) sz.arok a melleim, a seggem is nagy.

szóval igen én is egy hulladéknak tartom magamat.

informatikus akartam lenni, nem értek a matekhoz, még érettségin is megbuktam írásbelin.

gondolkoztam már az öngyilkosságon elég közel állok hozzá, munkahelyem úgysem lesz, ha nem is ölöm meg magamat, akkor éhen halok..bár az sem lenne baj,ha nincs mit ennem legalább lefogyok.

2012. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az meg butasag, hogy mindenki jo valamiben. Pl en egyetemet vegeztem de megsem vagyok tul jo a szakmamban.
2012. aug. 1. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
na látod én még egyetemre sem tudok bejutni. ne siránkozz.
2012. aug. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nah...,zsák a foltját.
2012. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is így vélekedtem magamról 21-22 éves koromig körülbelül,de idő segített helyre rakni magamban a dolgokat,persze úgy hogy az ember nem csak az izmain meg az öltözködésén alakít,hanem a belső világát is barátságosabb hellyé kell tenni.


A sok belső munka után a "genetikai hulladékból" kinőttem magam egy átlagemberré,aki akár még képes is lesz tenni a világ jobbá tételéért ha a jövő úgy kivánja.


Kitartást.

2012. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az elfogadás is nagyon fontos,fogadd el magad ahogy vagy.Ha jól érzed magad a bőrödben,akkor azt kisugárzod a külvilág fele is,és máris máshogy néznek rád az emberek....
2012. aug. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, 165cm és 50kg, fiú létemre!!!!!


Szerinted hány lánynál is lenne esélyem pusztán a külsőm miatt, hát nem soknál, na és attól sem leszek boldog, hogy olyan lányoknál lenne esélyem, akikhez nem tudok vonzódni, akiket nem tudok szeretni, én megértelek.


Nem siránkozni akarok, igazából vannak ennél nagyobb vesztesek is az életben, de így sem klassz élni az is fix.


Még mindig nem tudom mihez is értek igazán, mit is szeretnék dolgozni majd, nem találom a helyem a világban és jelengleg jobban zavar, hoggy miből fogom fent tartani magam és a lakásom, mint az, hogy egylánynak sem kellek szinte.

2012. aug. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!