Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves fiúk! Nektek bejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok? Lent

Figyelt kérdés
vékony, átlagos magasság, barna haj-ami nyáron be lesz rasztásítva-, állítólag szép kék szem. Az öltözködés: kényelmes cuccok, csőnadrág, bakancs, és általában pulcsi. Kedvencek: rock és a hippi zenék. Nem lányos lány- nem szeretem a rószaszínt nem viselkedek lányosan, nem hordok magassarkút, nem szeretek sokat nézelődni egy plázában. Felelősségteljes, a haverok szerint vicces, imádom a horror filmeket és a gusztustalan filmeket. Szeretem pl a jackass-t és az emberi százlábút. Kitartó de nagyon pesszimista... Szóval fiúk, ti összejönnétek velem?
2013. márc. 31. 23:16
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Akkor íme bővebben a belső: ha vki be tud jutni a belső körömbe, akkor azt az illetőt nagyon tudom szeretni és mindenáron megvédem. De a csalódások nem viselem jól. Ha valaki ok nélkl beszól mondjuk az utcán akkor visszaszólok, megvédem magam. Ha ugyanez történik vkivel aki a˝körömben¨ van ugyanezt teszem. Én az a tipus vagyok, akit bárki felhívhat hajnali 2-kor ha bármi problémája van. És ennél nem muszály benne lenni a körben. Nem sértődök meg könnyen. Mire lennél még kíváncsi?
2013. márc. 31. 23:37
 22/33 A kérdező kommentje:
8-as az életkorom 16, és sajnos családi okok miatt hamar meg kellett komolyodnom. De vannak hülye pillanataim :D
2013. márc. 31. 23:41
 23/33 anonim ***** válasza:
Egyre szimpatikusabb :)
2013. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocs, tudom, hogy srácoknak szól a kérdés, én lány vagyok, de azért írok, ha nem baj.

Szerintem tipikusan olyan lány lehetsz, akivel általában jóban vannak az emberek, gondolom viszonylag nagy baráti kör, mindenki nevet a vicceiden, jó fej vagy, laza, ilyesmik. (Az, hogy milyen a külsőd, az igazából mindegy, mindenkinek más stílus jön be, vannak sokan akiknek épp ez).

Alapvetően jó tulajdonságaid vannak, van benned sok minden, amitől szimpatikus leszel a srácoknak, de muszáj, hogy legyen nőies oldalad is. A külsőd azért nem mondható annak, és amiket belső tulajdonságként felsoroltál, nos, hát azok se. Nem kell persze kifordulnod magadból, de akitől akarsz valamit, az előtt nyugodtan nyílj meg és mutasd meg neki az érzékenyebb, nőiesebb énedet is, hogy beléd tudjon szeretni.

Persze ez csak tanács, de sok ilyen típusú lány ismerősöm van, és mind ettől szenvednek, hogy csak havernak kellenek. És mivel főleg srácokkal vagyok jóban, így az ő szemszögükből mondom ezt, hogy ez a probléma, hogy tök jó lenne barátnőnek, de hiányzik belőle valami, ami vonzalmat váltana ki. Szóval erre figyelj picit, és akkor nem lesz gond ;)

21L

2013. márc. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. márc. 31. 23:58
 26/33 anonim ***** válasza:

ez így jó! Ha még tetszik is az arcod, akkor tökéletes! :)


mondj néhány rossz tulajdonságot is! :)

2013. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

" imádom a horror filmeket és a gusztustalan filmeket. Szeretem pl a jackass-t és az emberi százlábút. "

EMBERI SZÁZLÁBÚÚÚ!!!!


légy a feleségem <3 :D

F19

2013. ápr. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

-be lesz rasztásítva

-bakancs

-hippi zenék

-Nem lányos lány

-nem viselkedek lányosan

-pesszimista..



Ezek amik nem tetszenek. Nem szeretem sem a peszsimista embereket, sem az olyan lányokat akik inkább fiúsak, szóval a kérdésre a válasz: Nem.

2013. ápr. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Rossz tulajdonságok: naív vagyok, szeretek ércelődni, akikkel kijövök azokkal általában piszkáljuk egymást, hangulat-változásaim elég gyorsan történnek, mindent komolyan is tudok venni, ja és nagyon könnyen szerelmes leszek :)
2013. ápr. 1. 10:56
 30/33 anonim válasza:
nekem nem jössz be
2013. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!