Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt aludtam egy buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt aludtam egy buliban egy sráccal, akit nagyon megkedveltem. Hogyan tudnám kideríteni, hogy jelentett e neki valamit, anélkül, hogy megijeszteném? Fiúk tanácsát várom!

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam egy házibuliba, ahol elég sok alkoholt fogyasztottam. Valami rejtélyes módon összegabalyodtam egy fiúval, akivel később együtt aludtam. Nem feküdtünk le meg semmi ilyesmi nem történt.. Puszilgattuk, simogattuk egymást (nem kell félreérteni, próbáltunk beszélgetni, de igazából egyikünk se volt túl jó állapotban ahhoz, hogy hosszabb beszélgetésekbe kezdjünk. Másnap bejelölt fb.-n és írt is, érdeklődött, hogy hogy vagyok.. ilyenek, aztán következő nap én írtam, ma meg nem beszéltünk és igazából nem nagyon tudom, hogy most mi van.. Jelentett ez neki valamit? Lehet, hogy nem is emlékszik.. Nagyon jól éreztem vele magam és szeretném, ha több is lehetne a dologból.. Fiúk légyszi adjatok valami tanácsot! (Mit csináljak/ NE csináljak? nem szeretnék az agyára menni és megijeszteni se.. Lehet, hogy neki ez csak egy éjszaka volt és nem jelentett neki különösebben semmit. De akkor miért csak engem jelölt be a csütörtöki társaságból?) Légyszi kort is írjatok.

2013. ápr. 1. 00:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hat figyelj.. Nem vagyok egy topmodel, de csunya se, szoval tul nagyot nem hazudhatott :D
2013. ápr. 1. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!