Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de nem tudom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de nem tudom, mit érez írántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és a szerelmem 12 éves.Első óta szerelmes vagyok belé,de még mindig nem tudok az érzelmeiről,pedig már 6.-asok vagyunk(egy osztályba járunk). Szoktunk beszélgetni,főleg angol óra előtt,mert egymás mellett ülünk <3 . Kérlek,segítsetek!

2013. ápr. 1. 01:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%
haggyad ahogy van... mint mar mondtam... ha nagyobb leszel es lesz egy olyan fiu aki tetszik de a baratod tudni fogod, hogy inkabb nem kezdessz ki vele minthigy elveszitsd ....
2013. ápr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Ok,köszi :)
2013. ápr. 1. 02:32
 23/36 anonim ***** válasza:
nincs mit..xd
2013. ápr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

Ismerős érzés.Tök ugyan ez.Csak mi tavaly ültünk együtt <3 Ment ám a lesés dogáknál :D

Amúgy én is annyi vagyok mint Te:12.Pár jó tanács:

-Mielőtt bármit is mondanál győződj meg arról hogy nincs más lány a képben.Nekem CSAK ezért nincs esélyem mert van egy másik csaj és minden fiúnak ő tetszik.Amúgy kedves lány csak mondom: minden fiúnak ő tetszik.Kár.

-Ha tényleg tetszik akkor ne hamarkodd el.Hívd el a szűk baráti kört valahova és ott legyetek együtt.Beszéljetek, és a nap végére érezni fogod mit érez.Szerintem.

-Könnyű ha jóba vagy a többi fiúval.Ők tudnak sok mindenben segíteni.Kérdezősködni is akár, ha megbízol bennük.

Magamról szólva:Nekem tényleg sose jött össze, pedig ez már oviszerelem...De tudom most már hogy nem tetszek neki ezért próbálom elfelejteni.De nem megy jól.. :( De neked azért hajrá :)

2013. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) sajnos nem jó barátom,se a fiúk,meg már van más,így inkább elfelejtem :/
2013. aug. 1. 22:19
 26/36 CsikDominik válasza:
Sajnálom a döntésed. :( úgyan így voltam de a lány a haverommal jött össze. 12/F
2013. aug. 4. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
csak mond el neki, hogy mit érzet! ha már nagylány akarsz lenni, viselkedj is úgy! ;) hidd el, ez a legjobb megoldás
2013. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
27# :/ 28# Hát azt nem olyan könnyű,és szerintem tudja :/
2013. aug. 10. 14:37
 29/36 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de 12 évesen biológiailag lehetetlen, hogy tényleg szerelmes legyél. Olvass utána a szerelem biológiai részének! (Hormonok!)

Elhiszem, hogy szerelmesnek érzed magad, de ez nem igaz szerelem!!

2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
#29-es:öszi,de nem kötekedésnek írtam a kérdést,szóval köszi. -.-
2013. szept. 22. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!