Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitcsináljak? Ez nem csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rencsi24 kérdése:

Mitcsináljak? Ez nem csak egy fellángolás?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 2hónap múlva 15 (lány). Van egy lány 14 éves.

tavaly nyáron agusztus 20-án ráírtam facebook-on. (13 évesen jöttem rá h a lányok érekelnek. ) beleszerettem ebbe a lányba. és ő is tudja h mi a szitu.! Nekik lányok is meg fijúk is tetszenek. Már 9 hónapja beszélünk. Facen! Leírjok egymásnak h "szeretlek" meg skypon is modjuk egymásnak. De úgy érzem hogy ez az én részemről még is kicsit több.! Lehet h ő nem mutatja ki. és érzem h szeret. De még sem úgy.! Szóval. Ugye nemsokára 15 leszek. és nagyon messze lakik. és már kezdek beleőrülni h nem láthatom. H nem ölelhetem át.! Olyan is megfordult a fejembe h megszakítom vele a kapcsolatot. Mert nem bírom tovább.! Mit csináljak? Még beszélgessek vele 3 éven keresztül? Mert anyum nem enged fel Pestre. és én nagyon messze lakok pestől.! Egy idő után úgy is elfog felejteni. és félek ettől. Félek h még nem az enyém. De félek h elveszítem.! Nagyon szeretem. ő jelenti számomra most a világot, az életet!


2013. ápr. 1. 02:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd hogy nem két kövér szemüveges pattanásokkal borított pizzaképű kislány vagytok hanem fullos bigék! Mondd kérlek!
2013. ápr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, Véncsi, ők fullos bigék!
2013. ápr. 1. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor ez így rendben van! Nyomassátok ezerrel tinileszbik vagy mik vagytok ti!
2013. ápr. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
..:DD ő úgy tökéletes ahogy van..isteni szép csaj..:))és szerintem én sem vagyok ronda..:):D
2013. ápr. 1. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!