Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátotok haverja szokta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotok haverja szokta dicsérgetni a külsőtöket?

Figyelt kérdés
Fent aludtam a barátomnál. Az alvós cuccom egy vékony pántos ujjatlan meg kis rövid naci volt. Reggel kimentem kávézni, nézett rám a lakótársa és mosolyogva megjegyezte, hogy szép a cicid. Most ez mi? Nem túl furcsa?
2013. ápr. 1. 13:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
meg akar dugni!
2013. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Hát ha rendesen ki volt az anyag, akkor ne csodálkozz

Neked nem fura, hogy egy idegen ember előtt mászkálsz "alvós cuccban"?

2013. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem volt idegen és látott már bikiniben is a Balcsin. Más is alvós ruhába járkál a lakásba reggel.
2013. ápr. 1. 13:48
 4/24 anonim ***** válasza:

Hát ezen ne csodálkozz.

Én is jártam így amikor a barátommal, meg a haverjával és a barátnőjével mentünk közösen nyaralni pár napra. 4 en voltunk, egy kis házban 2 külön szobában, az én alvós ruhám akkor semmi nem volt, mert melegbe meztelenül aludtunk, de amikor kimentem csak egy toppot vettem fel, meg egy feszülős halásznadrágot, és amint kimentem rögtön dícsérte a fenekem, meg a mellem nekem is, pedig az ő barátnője még javában aludt, az én barátom meg még korán bement autóval a városba bevásárolni. Persze nem volt nekem azért volt furcsa, mert már látott bikiniben nem is egyszer, és pont akkor dicsért meg minden, amikor a másik szobában javában aludt a barátnője, és ő csak egy hosszú pólóban ment ki a konyhában, úgy hogy még bugyi sem volt rajta, a párom meg akkor bámulta meg amikor lehajolt és hát kilátszott az aminek nem nagyon kellett volna, bár a párom köpni nyelni nem tudott akkor,tőlem meg megkapta a magáét.

2013. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Azt hiszem elég nagy a különbség a között, hogy a strandon, ahol kb. mindenki egy szál punciban meg faszban van lát téged fürdőruhában, vagy pedig reggel kitáncolsz valami alvós, fasz-állító szerkóban.


Bár hozzá kell tegyem, valamiféle normális kapcsolatban nem természetes, hogy a haverom állandóan velem van miközben én meg a nőmmel vagyok.

2013. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Azért volt ott, mert közös albérletet bérelnek a suli miatt. A sráccal együtt melóztunk egészt nyáron a Balcsin és ha nem melóztunk mindig lent voltunk a parton. Minden nap látott bikiniben nem csak egyszer kétszer.
2013. ápr. 1. 14:04
 7/24 anonim ***** válasza:

Máskor ne kis pántos ujjatlanban,meg rövid naciban menj ki reggel meredt mellbimbókkal,és akkor nem jegyzi majd meg.

Én értem,hogy még nem volt ilyen,de akkor ezentúl figyelj rá.

Ha nem olyan lány vagy,aki lefeküdne vele,vagy benne van egy kis flörtben,akkor ezentúl ügyelj erre,mert neked kell erre figyelni!

2013. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Biztos zavaró lehet neki, hogy a haverjának ott vagy te, és te még teszed is alá a lovat az ilyen megmozdulásokkal.


Én a helyedben egy cseppet sem csodálkoznék, ha ilyeneket beszólogat.


Kicsit képzed már el magadat az ő helyzetébe.


Az a baj veletek nőkkel, hogy k*rvára nem vagytok empatikusak...

2013. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Igen, de hála az égnek nekem nem a csöcsöm dicsérte, hanem azt mondta nagyon csinos nő vagyok. Persze én nem flangálok fehérneműbe más pasik előtt, ez azért durva.
2013. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem fehérneműbe flangáltam.. A csöcsöm után meg elég merész a nő kijelentés, mert óriási paraszt vagy.
2013. ápr. 1. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!