Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy álltok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy álltok a lányok nem finganak elmélethez? Lányok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha már együtt alvós a kapcsolat és a lány mondjuk álmában elengedi magát az nektek visszataszító?

2013. ápr. 1. 15:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
32%
Az, azonnal ki is dobom, fingós csaj nem kell...
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
minden ember fingik. a nő is. nincs ebben semmi...
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
:D Agyam eldobom.F/25 bocs,hogy ide tolakodtam XD
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Minden élőlény szellent...
2013. ápr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
42%
elméletnek elmélet :)
2013. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
85%
vannak dolgok amiket jobb nem tudni -.-
2013. ápr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%
De ez micsoda k*csögség! A férfiak lazán finganak, büfögnek, undorítóbbnál undorítóbb dolgokat művelnek, de ha egy lány pukizik (ami egyébként normális), akkor már teljesen ki vannak akadva.
2013. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
61%
jézus, hány éves vagy, tíz?
2013. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
63%
Én még a barátnőmet sosem hallottam fingani. Azt mondta ő is szellent csak halkan, de még nem is éreztem. Megjegyzem szaráson sem kaptam még rajta. Én nem tudom milyen belei vannak, de 1 hetes nyaraláson sem láttam egyszer sem. De sebaj, fingok én helyette is minden szemérem vagy megbánás nélkül.
2013. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

lányként pofátlanságnak tartom hogy mi nem böföghetünk/finghatunk a pasink előtt,ez így taplóság,az elején problémáztam ez miatt,próbáltam visszatartani,egyszer nem figyeltem hogy a párom bejött a szobába és egy gyönyörűt böfögtem,ő csak elröhögte magát,közölte hogy nőhöz képest elég szépen megy,azóta nem csinálok belőle gondot,ha jönni akar akkor eleresztem

szerintem egy normális pasi nem problémázik ezen

2013. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!