Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, hogy álltok a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy álltok a lányok nem finganak elmélethez? Lányok nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Ha már együtt alvós a kapcsolat és a lány mondjuk álmában elengedi magát az nektek visszataszító?

2013. ápr. 1. 15:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Elejében nem fingottunk. Aztán amikor már teljesen összeszoktunk és pár napig nálam aludt a barátom akkor eleresztettem (igen, lány léttemre "nem esett le a fejemröl a korona") elnézést kértem mire ö azt mondta hogy nem zavarja és ö is eleresztett egyet. Azóta nem tabu nálunk. Ha éppen ránkjön akkor fingunk. És ahogy a többiek mondják, mindenki fingik és nincs ebben semmi katasztrófa.
2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
Igényes párocska lehettek...
2013. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Egyszer egyik haverom elhozta a barátnőjét kocsmázni (már eleve ez is kicsit fura) És a csaj,mikor böfögött a szája elé tette a kezét, de ilyen félgömböt formálva a kezéből majd azt a barátja képébe nyomta. Köpni nyelni nem tudtam. Iszonyatosan undorító és kiábrándító volt. Majd mikor kimentünk cigizni olyat hatalmasat túrházott, hogy az szerintem betont bontott, szép tavaszi színekben pompázott a csula. 1 óra után ott hagytam őket. Nincs bajom alapjáraton a böfögéssel vagy fingással,köpettel, de miért kell ezt paraszt, állat módján tálalni? Ha kell hát kell, de ezt meglehet oldani szolidan is. Vagy simán halkan fingani és rákenni másra,még ez is sokkal jobb, mint amikor valaki már félig ledől a székről majd egy gatyarepesztőt fingik az asztalnál.

23/F

2013. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

miért lenne fura ha a csajt kocsmába viszik?

ha igényesebb helyre megy az ember akkor nyugodtan kocsmázhat egy nő is,a párommal időnként mi is elmegyünk,mindig van még ott jó pár csaj(a többi amit leírtál viszont tényleg undorító)

2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Fú hát voltak itt vicces meg komoly válaszok, örülök, hogy ennyi gondolat érkezett :D.

Én is úgy látom hogy a fingás természetes dolog de nem mindegy hogyan adja elő a nőnemű emberke, mert akárki akármit mond a nőknek kellemetlen fingani aztán meg mikor a ki nem eresztett gázoktól felpuffad a has és kotyogni kezd az sem egy kellemes vagy éppen egy vágykeltő történet

2013. ápr. 1. 17:31
 26/29 anonim ***** válasza:
38%
Én lazán fingok, ha kell. A párom előtt is...ráadásul nő vagyok.
2013. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Tegnap barátnőmmel kisebb fingásversenyt rendeztünk, hozzáteszem ekkor fingottunk egymás előtt először (szándékosan)

Ő nyert.

21/F

2013. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Ez kamu mer mindenki mindig szétfossa a wct
2021. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
WC A LEGJOB
2021. okt. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!